690 680 960

Prezydent Lublina Krzysztof Żuk zakażony koronawirusem. Zapewnia, że czuje się dobrze

Krzysztof Żuk poinformował dzisiaj, że jest zakażony koronawirusem. Testy wykonano też jego współpracownikom. W tym przypadku dały one wynik negatywny.

W piątkowy wieczór prezydent Lublina Krzysztof Żuk poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Jak wyjaśnia, w ostatnich miesiącach kilkukrotnie poddawał się testom na obecność Covid-19, za każdym razem otrzymywał wyniki negatywne. Tym razem było inaczej.

Krzysztof Żuk zapewnił, że czuje się dobrze, nie ma też żadnych ciężkich objawów choroby. Z jedynych dolegliwości, na jakie się uskarża, to występujący kaszel.

Testy wykonano również wszystkim współpracownikom prezydenta. Chodzi o osoby, które w czasie, gdy mógł ich potencjalnie zakazić, miały z nim kontakt. W żadnym przypadku badania nie wykazały obecności wirusa.

(fot. lublin112)

61 komentarzy

 1. Pozdrowienia od bezrobotnych mieszkających w płatnej strefie parkowania którzy nie mogą korzystać z abonamentu 'M’ mieszkańca.

 2. Testy dla wszystkich

  Złapał od wcisło

 3. Mam fotkę z tobą. Podarłem. Parafia Gorzków się wstydzi.

 4. Czy dalej będzie UM delegował pracowników na tzw. poniedziałkowe spacery???

 5. Sensacja na miarę całego Świata. Trzeba było ludziom świateł nie gasić, to by mu nikt po złości covid-a nie podrzucił.

 6. Szybkiego powrotu do zdrowia.

 7. jakie niziny społeczne w komentarzach, polska D

 8. Zdrowia Krzysiek , nie przejmuj się śmierdzącymi piskorzami

 9. Zdrowia!!!! Cenię i szanuję! Od lat właściwa osoba na swoim miejscu!!!

 10. Deweloperzy płaczą.

  • Płaczą też zwiedzający skansen, bo parkingu szukają na Zbożowej gdy dawny parking skansenu zajął apartamenciak na godziny.

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas