Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pożar w jednej z lubelskich Biedronek. Dzieci podpaliły karton z chipsami

Wczoraj wieczorem straż pożarna została zaalarmowana o pożarze w jednym ze sklepów sieci Biedronka w Lublinie. Jak się okazało, przyczyną pożaru było podpalenie.

Pożar w sklepie Biedronka przy ul. Woronieckiego w Lublinie został zauważony w piątek około godziny 20. Natychmiast powiadomiona została straż pożarna, pracownicy zaś zgodnie z procedurami rozpoczęli ewakuację przebywających w środku klientów oraz wykorzystując znajdujące się w sklepie gaśnice, przystąpili do gaszenia płomieni.

Działania te okazały się skuteczne i zagrożenie bardzo szybko udało się opanować, nie dopuszczając jednocześnie, do rozprzestrzenienia się ognia. Jak nas poinformowano, przyczyną pożaru było podłożenie ognia. Sprawcą miało być dziecko, które wraz ze znajomymi przebywało w sklepie i podpaliło karton z chipsami.

Zniszczenia nie są duże, jednak ze względu na dym, który momentalnie wypełnił wnętrze budynku, sklep został zamknięty. Obecnie w środku trwają prace porządkowe, trwa też szacowanie strat. O ile ogień uszkodził niewiele towaru, niewykluczone jest, że część artykułów znajdujących się w sklepie, będzie musiała zostać przeznaczona do utylizacji.

O sprawie powiadomiona została policja, która prowadzi postępowanie w tej sprawie.

60

61

(fot. lublin112)
2018-03-17 16:12:26

39 komentarzy

  1. krokodyle podpalaja drzewa