690 680 960

Poszukiwany za pobicie obywatel Mołdawii nie chciał otworzyć drzwi. Interweniowali strażacy (wideo)

Policyjni poszukiwacze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie zatrzymali 37-letniego obywatela Mołdawii. Mężczyzna poszukiwany był za pobicie mieszkańca powiatu lubelskiego. Mundurowi musieli wezwać strażaków, bo 37-latek nie chciał otworzyć drzwi.

– Funkcjonariusze Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie na podstawie informacji przekazanych przez policjantów z KPP w Radzyniu Podlaskim ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego 37-latka. W poniedziałek poszukiwacze zatrzymali obywatela Mołdawii na terenie Lublina. Ukrywał się w jednej z kamienic – informuje młodszy aspirant Kamil Karbowniczek.

Mężczyzna wiedząc, że za drzwiami są policjanci nie chciał ich wpuścić do mieszkania i udawał, że go nie ma w środku. Nie otworzył ich również w momencie, kiedy na miejscu pojawili się strażacy. Ci zaś pomogli mundurowym dostać się do mieszkania. Po chwili 37-latek był już w rękach policjantów.

Funkcjonariusze poszukiwali obywatela Mołdawii od lipca tego roku. Został za nim wydany nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. Mężczyzna był poszukiwany za pobicie mieszkańca powiatu lubelskiego. Do tego zdarzenia doszło w ubiegłym roku na przystanku przy ulicy Krężnickiej w Lublinie. Za to przestępstwo Mołdawianin ma do odsiadki 15 miesięcy pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary pozbawienia wolności.

11 komentarzy

 1. stop migrantom nielegalnym

  A skąd ten [***] się wziął u nas?

 2. Gnać te chołote do siebie co oni tu szukają nieroby

 3. Po odbyciu kary wysłać go od razu front😁

 4. Co to za nowe fanaberie że straż im drzwi otwiera, policja robi z siebie parodię, tylko czekać jak jakiś ćpun zrani strażaka

 5. Dać strażakom kajdanki to będą policji gotowego bandytę dostarczać.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 3.981zł 0.84%
 • GBP 5.035zł 0.57%
 • EUR 4.3492zł 0.38%
 • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas