Poszedł zobaczyć jak idą prace przy budowie drogi. Znalazł ludzkie kości

Wszystko wskazuje na to, że ludzkie kości zostały znalezione na przebudowywanej drodze Lublin – Wysokie. Szczątki zostały zabezpieczone do badań.

W sobotę otrzymaliśmy informację o nietypowym znalezisku na budowie drogi wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj. Mieszkaniec Lublina przyjechał do mieszkającej w Czerniejowie w gminie Jabłonna rodziny. Udał się na teren, gdzie trwają prace przy przebudowie trasy i natknął się na kości.

Kiedy przyjrzał im się bliżej, stwierdził iż są one bardzo podobne do ludzkich. O wszystkim powiadomił policję.

Przybyli na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie mężczyzny. Kości zostały zabezpieczone i przekazane do badań. Sprawdzono również, czy w pobliżu nie ma kolejnych szczątków. O wszystkim powiadomiono prokuraturę. Teraz biegli będą musieli ustalić, czy znalezione kości na pewno należą do człowieka. Wtedy dopiero prowadzone będą dalsze czynności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2018-07-08 21:09:47

13 komentarzy

 1. A tu się okaże że somsiad psa zakopał i teraz grzywna będzie 🙂

  • To tylko Ziobro!!!

  • Jeśli używał do tego magnesu neodymowego to grzywna i sprawa w sądzie. Myślę, że jak będą chcieli to znajda u niego jakiś magnes albo wykrywacz metali.

 2. Przyjechał miastowy chłopak na wieś i pierwszy raz w życiu widział psa zakopanego (ewentualnie kości świni) i ło matko dzwonię na milicję

  • Uprzejmie informuję Ciebie „moze” i podobnych cepów też, że od pewnego czasu takie zbrodnicze organizacje jak milicja i ich dzielni pomocnicy, ormowcy przekształcili się w „święconą” policję.

 3. Biorąc pod uwagę że to Czerniejow więc można się wszystkiego spodziewać.kiedys były dzieci w beczkach w Czerniejowie.Moze mieszkańcy wiedzieli o tym pochówku i z tego nie dawali robić chodników.

 4. Koniec szans na szybkie zakończenie remontu. Teraz archeologów wpuszcza na budowę i 2 lata w plecy

 5. Tereny dość ciężkich walk z okresu I WŚ, teren przechodził z rąk do rąk parokrotni więc pewniej więcej się tam takich niespodzianek kryje .

 6. kieroffca tyra

  Strzelam, ze zolnierz z 1 wojny swiatowej.

 7. Nadgorliwców nigdy nie zabraknie …jeden kosci z 1 czy 2 wojny znajdzie i dzwoni h…j wie po co i na co ,tak jak by nie wiedział skąd się kosci w ziemi wzięły ,inny idiota dzwoni jak zobaczy że ktoś wjechał do rowu czy na pole ,nic się nikomu nie stało ,ale on musi zadzwonić ….trzeci naogląda się tv ,torbę na przystanku czy dworcu zobaczy i zrobi alarm i paraliż na cały dzień. ..nudzi wam i się ? rozbrać się i ubrania pilnować nadgorliwce

 8. Mnóstwo durnych komentarzy ,ok 20 lat wstecz pracowałem przy robotach ziemnych związanych z układaniem instalacji gazowej w Biłgoraju w trakcie kopania na ok 90 cm wykopałem ,,kamień ” później następny po obejrzeniu dokładniejszym okazało się że to czaszki dwóch młodych mężczyzn z dobrze zachowanym uzębieniem ,Oczywiście robota przerwana medyk sądowy i prokurator musieli to obejrzeć takie prawo,w tym miejscu był obóz przejściowy w czasie 2 wojny i siedziba gestapo gdzie wyskoczyła przez okno sanitariuszka AK Wanda Wasilewska ps. ”Wacek”.Mogłem z powrotem wrzucić i po sprawie ,ale czy tym ludziom nie należało się odrobinę szacunku i uwagi po śmierci .

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online