Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Postanowił zmienić pas ruchu, rozbił cztery auta (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. Na miejscu zdarzenia drogowego pracują policjanci.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 14 na Drodze Męczenników Majdanka w Lublinie. W rejonie skrzyżowania z ul. Lotniczą zderzyły się cztery samochody osobowe: opel, audi, fiat i ford. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna jechał Drogą Męczenników Majdanka w kierunku Felina. Poruszał się za ciągnikiem rolniczym. W pewnym momencie postanowił zmienić pas ruchu na lewy. Wymusił jednak pierwszeństwo przejazdu na fiacie poruszającym się tym pasem.

W wyniku tego doprowadził do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy fiat uderzył w stojące na światłach audi i opla. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, kobietę z fiata przetransportowano do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Magdalena, Patryk. Jakub)

5 komentarzy

  1. Oferma narobił tyle rabanu.

  2. kilka zdjęć a na żadnym nie widać pojazdu sprawcy ..czyżby zbiegł ,a raczej odjechał swoim ciągnikiem z miejsca zdarzenia

  3. Było ładne audi wauzzz8e45a031493