690 680 960

Posłowie z Lubelszczyzny otrzymali Wyroki Śmierci. „Za zdradę stanu i narodu polskiego”

Do biur poselskich parlamentarzystów trafiły listy, w których znajdowały się pisma zatytułowane „Wyrok Śmierci”. Sprawa ma zostać zgłoszona do organów ścigania.

69 komentarzy

 1. Znane sa już przypadki jak to niektórzy pisali sami na siebie donosy. W tym przypadku mogło byc podobnie. Ta nędzna partyjka do wszystkiego może być zdolna

 2. Panie Krawczyk może się Pan łaskawie odczepi od zwierząt ! One nigdy nawet nie zbliżą się podłością do człowieka a tym bardziej tego z równiejszych.

 3. „Apeluję do Was” na papierze to nie wyrok śmierci. Kiepsko.

 4. O wreszcie te listy doszły co je wysłałem w zeszłym tygodniu. Całe szczęście. Jeszcze mam tyle tych pism do wysłania, cały PiS czeka na wyroki.

 5. Nie będą bezkarnie pomiatać narodem

 6. Zezwierzecenie??? Skoro traktujecie naród jak bydło które trzeba wyszczepic to czego się spodziewasz cwaniaczku??? Że jesteś mądrzejszy? Że tylko Ty myślisz i jesteś cwany? To co dajesz narodowi to dostaniesz w zamian …. Wczytaj się w ten list dopóki jest chwilą do namysłu…

 7. Brawo !! Teraz wszystkich pisiorów !!!! Kaczora, pinokio itd !!!! Dawać ich publicznie !!!

 8. Dopiero sie zdziwia,gdy te wyroki zaczna byc wykonywana!!Juz to przerabialismy w czasie NIENIECKIEJ okupacji,wiec z CHAZARSKO WATYKANSKA tez sobie poradzimy!!!!

 9. no to teraz niech się dobiorą autorom tych listowych wypocin do zadków. I grzywna po 20 tys zł, komornik i nie ma zmiłuj. I dobrze tak takim bęcwałom piszącym takie bzdurne liściki.

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas