690 680 960

Wjechał na skrzyżowanie, seat uderzył w stojącą tuż obok latarnię (zdjęcia)

Jedno auto brało udział w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na jednym z lubelskich skrzyżowań. Pojazd uderzył w słup, na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 22 na skrzyżowaniu ul. Krańcowej, Dywizjonu 303 oraz Długiej w Lublinie. Samochód osobowy uderzył tam w słup latarni. Na miejscu interweniowała policja oraz pogotowie energetyczne.

Jak wstępnie ustalono, kierujący seatem mężczyzna jechał ul. Krańcową od strony Drogi Męczenników Majdanka. Wjeżdżając na skrzyżowanie stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego auto uderzyło w ustawiony między jezdniami słup.

Kierowca nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma utrudnień w ruchu.

Wjechał na skrzyżowanie, seat uderzył w stojącą tuż obok latarnię (zdjęcia)

Wjechał na skrzyżowanie, seat uderzył w stojącą tuż obok latarnię (zdjęcia)

(fot. lublin112)

20 komentarzy

 1. „Kierowca” na zdjęciach nr 2 i nr 3 udowadnia, że latarnia się nie chyli, czy że on się nie przewraca? Odwalić taki „cyrk” bez udziału osób drugich czy trzecich, to trzeba mieć „talent”.

  • Podobno przebiegał wygłodniały i bardzo szczęśliwy, że uciekł z klatki chomik, mysz lub szczur.

  • „Jechał szybko, było z góry. Za zakrętem stali, seata mu zabrali” Ciął z góry, dał po hamulcach a tu ABS nie zadziałał (czyt. brak) i poszedł w długą. Ach ta mgła. Dobrze, że białego drzewa nie było.

   • Prace w okręgowej stacji kontroli pojazdów masz jak w banku 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 2. W zdarzeniu brało udział jedno auto. Powiem więcej że oprócz tego nieszczęsnego auta w zdarzeniu brał udział jeszcze słup oraz kieroFca. Wszyscy doznali uszczerbku bądź to psychicznego bądź powierzchownego.

 3. ten dzwonek to ze 3 koła w plecy,

 4. wiejski studenciak nie trafił w krzyżowanie bo u niego na wiosce jedna prosta droga jest.

  • Dokładnie tylko w Lublinie wszystko jest najlepsze największe jak w Chicago 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

 5. Ja winiłbym tu tego co kazał postawić słup akurat w tym miejscu, gdzie ów „biedny” (bo głupi) użytkownik dróg postanowił przejechać się autkiem.

 6. Brak umiejętności, minimalnie większa prędkość i zaliczył latarnię małolat. Chciał się pewnie popisać przed kolesiami „:)

  • Na tym mi zależy

   Raczej przed tobą i twoimi kolegami 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😂😂😂😂😂😂😂

 7. Cieee chorobaaaa !!!

  Panie małolat, nie ma co się łudzić, takim marnym samochodem, ani słupów, ani nawet przydrożnych drzew się nie wycina.
  Zaprawdę powiadam ci.

 8. Policja powinna zrobić akcję „stan opon samochodowych” bo naprawdę to co ludzie i w jakiej jakości zakładają na felgi to tragedia

 9. Tak to jest jak się w telefonik patrzy i zapierdziela szybko…brawo głupich nie sieją

  • E tam, jakie szybko. Spokoje 70-90km/h w mieście, po mokrym/śliskim. Normalna prędkość. A przepisów to niech rowerzyści przestrzgają.

 10. Kamizelka na kamizelce. Poza służbami i laweciarzami, nikt, dokładnie nikt, nie używa w mieście kamizelek. Więc proszę, przy kolejnym potrąceniu po zmroku, nie wytykać innym, że nie posiadali na sobie kamizelki.

Kursy walut

 • USD 3.975zł -0.05%
 • GBP 5.0198zł 0.11%
 • EUR 4.3542zł -0%
 • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas