Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Pościg ulicami Lublina za dwoma 17-latkami w skradzionym audi

Lubelscy policjanci po pościgu zatrzymali dwóch 17-latków. Młodzieńcy uciekali przed mundurowymi w skradzionym audi. Obaj po zatrzymaniu usłyszeli zarzuty kradzieży. Dodatkowo jeden z nich odpowie za niezatrzymanie się do kontroli oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek na terenie Lublina. Z informacji przekazanych przez pokrzywdzoną wynikało, iż znani jej 17-latkowi dokonali kradzieży należącego do niej samochodu marki Audi. Wartość pojazdu kobieta wyceniła na ponad 12 tysięcy złotych.

– Skradziony samochód podczas patrolu Lublina zauważyli policjanci. Funkcjonariusze od razu wydali nakaz do zatrzymania, używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Jednak siedzący za kierownicą 17-latek zlekceważył te polecenia i zaczął uciekać. W pewnym momencie wjechał w osiedlową uliczkę. Tam wspólnie z kolegą porzucili samochód i kontynuowali ucieczkę pieszo. Szybko zostali zatrzymani i trafili do komendy – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Podczas policyjnych czynności obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży samochodu. Co więcej, jeden z nastolatków odpowie też za niezatrzymanie się do kontroli i ucieczkę oraz kierowanie pojazdem bez uprawnień. Zgodnie z kodeksem karnym 17-latkom grozi do 5 lat więzienia.

21 komentarzy

 1. Co słabo szukali ci policjanci, że mefedromu nie znaleźli o raz innych domsestosów.

 2. To audi za 12 tyś to jakiś szrot skoro tak cena

  • Januszku obudź się lata lecą, w ogłoszeniach są egzemplarze i po 6tys. to jest klepane od 2004r do tego wybitnie ujowe silniki FSI i 2.0TDI

 3. borsukpospolity

  Nic dziwnego bo na LSM to same złodzieje, ćpuny i najgorsza patologia mieszka.

 4. Odśnieżanie ulic

 5. Jazda bez uprawnień to małe piwo w porównaniu z kradzieza.

 6. Do pudła tatarusów, tam jest ich środowisko naturalne.

 7. Jan z egzekutywy KC I-szy sekretarz

  Od razu że ukradł. Za moich czasów to myśmy se z Towarzyszami normalnie brali na talony . Może ten też miał dziadka w PZPR i myślał że można.

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport