Policjanci zlikwidowali uprawę konopi indyjskich

Na jednej z posesji w gminie Żyrzyn policjanci ujawnili uprawę konopi indyjskich. 21-latek oprócz narkotycznych roślin posiadał substancję psychotropową w postaci tabletek.

Puławscy kryminalni podczas przeszukania jednej z posesji w gminie Żyrzyn, natrafili na sadzonki konopi indyjskich, a także substancję psychotropową w postaci tabletek.

21-letni właściciel narkotycznych roślin został zatrzymany. Młody mężczyzna na podstawie zebranych dowodów, usłyszał zarzut uprawy konopi innych niż włókniste, udzielania jej w celu osiągnięcia korzyści majątkowej oraz posiadania substancji psychotropowej.

Zgodnie z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii najwyższy wymiar kary jaki grozi zatrzymanemu mężczyźnie to 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Puławy)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Niestety jeszcze wielu ludzi wierzy w lewacką propagandę, że wąchanie kleju, marihuana i dopalacze nie są szkodliwe dla zdrowia i nie uzależniają, a potem skaczą z wieżowca po mocarzu albo lądują w psychiatryku a w większości przypadków kończą w rynsztoku ze skłutymi żyłami prostytuujac się za działkę heroiny.

  • Powiedziałaś heroina!? masz działkę zrobię Ci **** Anka?

  • Anka ty trolu. nie siej propagandy

  • Żenada kaczenada.

   O PSYCHOLKA SIE ODEZWAŁA. A TY JESZ ZATRUTA ŻYWNOŚC, ODDYCHASZ ZATRUTYM NAJGORSZYM POWIETRZEM (DZIEKI WYDOBYCIU WĘGLA W POLSCE) W CAŁEJ EUROPIE! I, BYĆ MOŻE ZACHORUJESZ Z TEGO POWODU NA RAKA. A PRAWICOWA PROPAGANDA MÓWI ŻE TO WSZYSTKO WINA OPOZYCJI!

   • Jaka prawicowa propaganda? Proszę o wykaz partii w sejmie, które są prawicowe.

    To jest właśnie śmieszne w tym kraju. Mieliśmy rządy PO -centro lewica. Mamy rządy PiS – narodowy socjalizm. PO jest nazywane opozycją, ale nie ideologiczną. Opozycja to tylko nazwa, aby rozróżnić ten rząd od poprzedniego.

    Nigdzie nie ma prawicowej propagandy. Jakby była, to słyszelibyśmy o tym, że państwo powinno być tanie, biurokrację trzeba ograniczyć, zwiększyć prawa o samostanowieniu (obecnie mamy państwo opiekuńcze), zlikwidować ZUS.

    Wy rozumiecie prawicową propagandę przez KK. Kościół to tylko jeden z elementów, a tylko o nim się słyszy. To czym jest PiS to lewactwo + religia. Trzeba być głupim by tego nie rozumieć.

  • 1. troll
   2. Z tą marihuaną i narkotykami to jest tak, że jest to zarówno lewacka ideologia jak i prawicowa. Prawica głosi, że każdy ma prawo decydować o samym sobie o ile jego wolność nie krzywdzi wolności innego człowieka.
   3. PiS nie jest partią prawicową. Narodowy socjalizm to nie jest prawica. Tak samo jak Hitlerowskie Niemcy nie były prawicowe, u nich też panował narodowy socjalizm. Po prostu dla ułatwienia (chociaż ja uważam, że to celowe zagranie by osłabić prawicę w przyszłości) nadano Hitlerowskiej władzy wydźwięk prawicowy, by jakoś odróżnić walczące ze sobą ideologie. Bo jakby to było, jakby powiedzieć ludziom, że w IIWW walczyły ze sobą dwie siły, które tak naprawdę chciały tego samego tylko w nieco innym wydaniu i z innym liderem (Niemcy vs ZSRR)

 2. Długotrwały brakpenisa?

 3. Grozi 10 lat ahahah, a pijaki za kółkiem dalej jeżdżą z 5 zakazami.

 4. ależ Ci policjanci maja nosa, coraz cos znajda . Brawo Wy !!!!!

 5. Rolnik morderca

 6. Piękna ta paproć 🙂

  Wolne konopie 🙂

 7. I bardzo dobrze! Pewnie chciał wychodować i zwabiać kolejnych ludzi słodkim zapachem.
  Dziś Konpie, a za rok laboratorium amfetanistyczne, albo co gorsza SŁOMA MAKOWA!
  KARA ŚMIERCI!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!