Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Wymiana zdań zakończona rękoczynami. Trzech młodych mężczyzn z zarzutami

Trzej mężczyźni usłyszeli zarzuty pobicia dwóch 30-latków. Zatrzymani przyznali się do winy i złożyli wyjaśnienia, grozi im kara pozbawienia wolności do lat 3.

W sobotę około godziny 23 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w parku w Zwierzyńcu doszło do pobicia dwóch mężczyzn. Zgłaszającym był mężczyzna, który w tym czasie spacerował po parku i widział całe zdarzenie z oddali.

Na miejscu natychmiast pojawili się policjanci i już po kilku minutach zatrzymali trzech podejrzanych o pobicie. Zatrzymani to mieszkańcy gminy Zwierzyniec w wieku 22, 28 i 29 lat. Badanie trzeźwości wykazało, że dwóch z nich w organizmie miało blisko 2 promile alkoholu, natomiast najstarszy 29-latek znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Podejrzani o pobicie zostali przewiezieni do komendy i zatrzymani w policyjnych aresztach.

Pokrzywdzonymi okazali się dwaj 30-latkowie ze Zwierzyńca. Jeden z nich został przewieziony do szpitala. Przeprowadzone tam badania nie wykazały poważniejszych obrażeń. Po badaniach mógł wrócić do domu.

Mundurowi ustalili wstępnie, że pomiędzy sprawcami a pokrzywdzonymi doszło do wymiany zdań zakończonej rękoczynami. Podejrzani o pobicie wczoraj usłyszeli zarzuty. Przyznali się i złożyli wyjaśnienia. Jeden z nich znany jest policji, był wcześniej notowany. Za udział w bójce lub pobiciu grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Co to za pobicie jak było dwóch na dwóch?