Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z Kraśnika uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na życie

W dramatycznych okolicznościach, dzięki szybkiej reakcji policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku, udało się uratować 53-letniego mężczyznę.

Zdarzenie miało miejsce przedwczoraj wieczorem, po godzinie 20.00. Dyżurny kraśnickiej komendy odebrał alarmujący telefon od mieszkańca gminy Kraśnik, który wyraził zamiar odebrania sobie życia. Na miejsce natychmiast zostali skierowani dwaj policjanci, którzy bez chwili wahania ruszyli z pomocą.

– Z uwagi na realne zagrożenie życia i zdrowia, mundurowi wywarzyli drzwi i weszli do mieszkania. Wewnątrz znajdował się ranny i osłabiony mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli ratowanie jego życia. Do czasu przybycia karetki monitorowali funkcje życiowe poszkodowanego. Następnie 53-letniego mężczyznę przekazali załodze zespołu ratownictwa medycznego relacjonuje aspirant Paweł Cieliczko z kraśnickiej Policji.

Ta historia jest przypomnieniem o niezwykłej roli, jaką policjanci odgrywają w naszym społeczeństwie, nie tylko jako stróże prawa, ale również jako ratownicy, gotowi do działania w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Warto pamiętać, że w momentach kryzysowych, pomoc jest na wyciągnięcie ręki. Jeśli Ty lub ktoś w Twoim otoczeniu potrzebuje wsparcia, nie wahaj się dzwonić na numer alarmowy 112 lub skorzystać z dostępnych numerów pomocowych. Jeden telefon może uratować życie.

Policjanci z Kraśnika uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na życie

PRZECZYTAJ

Po raz pierwszy lubelscy strażacy wykorzystali do akcji robota. Zapewniają, iż sprawdził się on doskonale (zdjęcia, wideo)

 

8 komentarzy

 1. Policjanci z Kraśnika uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na życie.
  No, a co na to sam uratowany, zadowolony, czy zapowiada bis ?

 2. Ciekawe czy z takim samym wigorem i prędkością przyjechaliby jakby ten osobnik powiedzial że chce kogoś zamordować?

 3. Życie się mu poplątało. Umierać nie chciał a nie widział jak dalej żyć. Dostał drugą szansę

 4. Za coś nie małą kasę biorą przecież.

 5. a poszedłby prosto do piekła…zaprzeczając MIŁOŚCI BOGA do siebie…NALEŻY DOCZEKAĆ WIECZNOŚCI

  • Dziadek Józek ze Slamsowa

   Myślę, że w piekle jest o wiele ciekawiej, zważywszy jakie dziewczyny tam trafiają.
   A pewnie i cieplej, mimo, że żywi wydobywają coraz więcej węgla, gazu i ropy naftowej.

 6. Człowiek który mówi że sobie odbierze życie zazwyczaj tego nie zrobi…. Największa ilość samobójstw popełniają osoby gdzie nigdy tego nie mówią, kryją to w sobie i robią to po prostu z tzw uśmiechem na twarzy…

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112