Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ucieczka przed policją zakończona zatrzymaniem. Nietrzeźwy kierujący BMW bez uprawnień

Przedwczoraj rano w miejscowości Kolonia Zamek w powiecie janowskim doszło do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem 30-letniego kierowcy BMW. Mężczyzna, mający w organizmie ponad promil alkoholu, podjął ryzykowną próbę ucieczki przed janowskimi policjantami, łamiąc przy tym szereg przepisów ruchu drogowego.

Wszystko rozpoczęło się, gdy patrol ruchu drogowego zauważył BMW przekraczające dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Na sygnał do zatrzymania, kierowca jednak nie zareagował, wybierając ucieczkę. Po krótkim pościgu, policjantom udało się zatrzymać pojazd i kierującego.

Okazało się, że siedzący za kierownicą 30-latek nie tylko prowadził pojazd będąc w stanie nietrzeźwości, ale również nie posiadał uprawnień do kierowania, które zostały mu wcześniej cofnięte. Dodatkowo, pojazd, którym się poruszał, nie był ubezpieczony, co stanowi kolejne naruszenie prawa.

Teraz mężczyzna musi liczyć się z poważnymi konsekwencjami swoich działań. Odpowie nie tylko za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i jazdę bez odpowiednich uprawnień, ale również za próbę ucieczki przed kontrolą drogową. Zdarzenie to jest przypomnieniem o surowych konsekwencjach, jakie grożą za ignorowanie przepisów ruchu drogowego i lekceważenie bezpieczeństwa na drodze.

7 komentarzy

 1. Janowsko-Kraśnicki pisowski kozak dostanie po d*pie, bravissimo policja, dobrze, że nie zdążył nikomu szkody narobić…..

  • Dobrodziej frasobliwy

   Wszystko zależeć będzie od tego kim jest sam zatrzymany, albo jakie ma tzw. plecy.

  • kolego czy nauczył cie ktoś czytać ze zrozumieniem? Nie ma ani słowa o polityce a ty swoje?

 2. Czyli bingo. Będzie miał drugi zakaz, zawiasy, karę z ufg i grzywnę do zapłacenia.

 3. A przegląd miał???

 4. glupi pijaczyny bez mozgu

 5. Ucieczka przed policja ? Troche nie te czasy…Tym bardziej beemka….

Dodaj komentarz