Poniedziałek, 24 czerwca 202424/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pokłócili się podczas libacji. W ruch poszedł nóż

W sobotę do szpitala z obrażeniami ciała trafił 42-latek z gminy Józefów nad Wisłą. Mężczyzna został zaatakowany nożem przez wujka podczas alkoholowej libacji.

Wczoraj po godzinie 13 opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej na jednej z posesji w gminie Józefów nad Wisłą. Mężczyzna biorący udział w zakrapianej alkoholem imprezie powiadomił, że 53-latek pokłócił się ze swoim 42-letnim siostrzeńcem, w wyniku czego zaatakował go nożem.

Jak ustalili policjanci, podczas libacji alkoholowej, w pewnym momencie między mężczyznami doszło do sprzeczki odnośnie stosownego zwracania się 42-latka do swojego wujka. Podczas kłótni 53-latek sięgnął po nóż i zaatakował nim swojego siostrzeńca, zadając mu rany w okolicy klatki piersiowej.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala. 53-latek zaś został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwieje. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Opolscy policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg tego zdarzenia.

53-latek wkrótce przed sądem odpowie za popełnienie przestępstwa uszkodzenia ciała. Grozi mu kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Mów mi: wuju!

  2. Nie ma nic lepszego jak samoeliminacja patologi …dać im beczkę wódki ,noże ,siekiery i niech się eliminują …nikt nie potrafi zrobić z nimi porzadku to sami to zrobią ,trzeba dać im tylko szansę