Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Poizdów: Samochód osobowy potrącił pieszego. Droga zablokowana

Całkowicie zablokowana jest droga krajowa nr 48 Kock – Moszczanka. W Poizdowie samochód potrącił pieszego.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 19.45 w miejscowości Poizdów w gminie Kock. Samochód osobowy potrącił tam pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jezdnią szła grupa osób. Na widok nadjeżdżającego auta zeszli na pobocze, jeden z mężczyzn pozostał na jezdni. Po chwili został potrącony.

Poszkodowany trafił do szpitala. Doznał m.in. obrażeń głowy. Na miejscu wypadku lubartowscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch jest zablokowany. Auta kierowane są objazdem lokalnymi drogami.


Wyświetl większą mapę

(fot. Przegląd Lubartowski)
2016-02-07 21:40:18

reklama

8 komentarzy

 1. niestety statystyki są nieubłagane, bo odkąd jest obowiązek noszenia elementów odblaskowych poza terenem zabudowanym można wjeżdżać w każdego nieświecącego pieszego zupełnie bezkarnie… ciekawe tylko ilu poszkodowanych pieszych gubi elementy odblaskowe?

 2. Z kolegami zrobiliśmy zrzutke na najtańsze kamizelki odblaskowe dostępne w przeciętnym sklepie bhp. 50 szt hurtowo i tak wyszło nas taniej niż zakladalismy. Każdy z nas ma po kilka w domu i przy każdym wyjściu z domu ubieramy się na odblaski. Kilka kamizelek to naprawdę nie duży wydatek, a ratuje życie pieszych, nawet z dużej odległości kierowca jest w stanie nas zobaczyć.

  • Tu nie chodzi o wydatek tylko szpan i obciach. Przecież trzeba pokazać kto jest twardzielem na drodze. Ja mam ubierać odblask?? Abym wyglądał jak błazen? Gdzie ja schowam kamizelkę jak idę na „dysco”. Takie są realia a o skutkach czytamy w artykule. Słyszałem już teksty typu, że jak urzędnik chce abym nosił kamizelkę to niech mi ją kupi. Jesli ktoś wycenia swoje życie na 5 zł to jego sprawa.

   • Dyżurny dałn prasowy

    Przyzna, że bardzo trafnie to ująłeś „tk” – nawet jakbym chciał nie potrafiłbym lepiej. 🙂

 3. Czy ktoś widział kiedyś naprutego w odblasku?Ja nigdy takiego nie spotkałem,chyba że jajami świecił gdy się odpryskiwał.

 4. Blądynka studętka

  A ja siem zastanawiam czy jak bym siem „wmężyła” w jakiegoś „poizdmena”, to czy nabyła bym praw do nazywania mnie poizdą, czy zdrobniale poizdówką. 🙂

Z kraju