Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Po zderzeniu z ciężarówką pojazd osobowy wpadł do rowu i przewrócił się (zdjęcia)

Wczoraj po południu na jednym ze skrzyżowań w Teratynie doszło do zderzenia ciężarówki z pojazdem osobowym. Po zderzeniu osobówka wpadł do przydrożnego rowu i przewróciła się na bok.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 17 w miejscowości Teratyn w powiecie hrubieszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów – ciężarowego i osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Hrubieszowa i Teratyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali zderzenie samochodu osobowego z ciężarowym. Pojazd osobowy znajdował się na boku w pobliskim rowie, a jego kierowca opuścił go o własnych siłach przed przybyciem służb ratowniczych. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz oświetleniu terenu akcji – relacjonuje st. kpt. Marcin Lebiedowicz z PSP w Hrubieszowie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zderzenia obu pojazdów. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie zdarzenia występowały utrudnienia w ruchu.

Po zderzeniu z ciężarówką pojazd osobowy wpadł do rowu i przewrócił się (zdjęcia)

Po zderzeniu z ciężarówką pojazd osobowy wpadł do rowu i przewrócił się (zdjęcia)

(foto. ogn. Bogusław Hajkowski)

Jeden komentarz

  1. kierowca bombowca

    Jadę wczoraj do Hrubieszowa sobie , deszcz leje w najlepsze a dwóch pajaców w białych czapkach z twardym daszkiem stoi i prędkość mierzy , dosłownie rzut beretem od tego miejsca co ten dzwon się wydarzył , i tak się zastanawiałem czy za karę tam stali czy na nagrodę liczyli , żeby mi dopłacali , to na pewno w deszcz bym nosa z samochodu nie wychylił , brak już słów co to sie tera dzieje.

Z kraju

Sport