690 680 960

Jest nagranie momentu tragicznego wypadku z udziałem rowerzystki (wideo)

W czwartek rano na jednej z ulic w Łukowie doszło do tragicznego wypadku z udziałem rowerzystki. W sieci pojawiło się nagranie, na którym widać przebieg tego tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego.

Do wypadku doszło po godzinie 7:00 na ul. Przemysłowej w Łukowie. Służby ratunkowe otrzymały informację o potrąceniu rowerzystki przez pojazd ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastępu z JRG Łuków stwierdzono, że doszło do potrącenia rowerzystki. Działania zastępu polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Przybyły jednocześnie zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon poszkodowanej z uwagi na odniesione obrażenia.

Policjanci ustalili wstępnie, co też potwierdza nagranie z kamery, że kobieta poruszająca się na rowerze w trakcie włączania się do ruchu została potrącona przez pojazd ciężarowy, którym kierował obcokrajowiec. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Moment zdarzenia został zarejestrowany na nagraniu.

(fot. wideo City System Security\fot. PSP Łuków\Policja Łuków)

58 komentarzy

 1. Typowy rowerowy motłoch

 2. To jak z niemyślącymi na hulajnogach . Drugiej szansy może nie być . Niestety

 3. Szkoda mi obu stron, ale ktoś musi żyć z myślą że zabił człowieka, a ona właściwie wjechała mu pod koła. Smutne.

  Co miał takim składem zrobić, a widać że od razu zaczął hamować..

 4. Niestety za głupotę się płaci, tutaj najwyższą cenę – cenę życia, gdzie tej pani tak się spieszyło, żeby z chodnika od razu wjechać na skrzyżowanie, po skosie na drugą cześć jezdni, bez upewnienia się czy nic nie nadjeżdża .

  • Dlaczego pod artykułem z rowerzystą, który wymusił pierwszeństwo pojawia się 40 wpisów i nawet Ty zamieszczasz mądrości życiowe? A w identycznej sytuacji, gdyby nawet ta sama kierująca wymusiła by samo tak osobówką – to wpisów było by kilka razy mniej – a Ty byś się nie wypowiedział?

   W jaki sposób wytłumaczyć ten fenomen pouczania przeważnie tylko pieszy i rowerzystów?

   • A dlatego, że pieszy i rowerzysta to święte krowy na naszych drogach i kierowcy maja już dość karania tylko ich, a nie tych, co myślą ze w zderzeniu z autem sa nieśmiertelni. Weźmy się wreszcie za rowerzystów i za to co odwalają na drogach.

   • Franiu załóż kimono i idź na trening, bo widzę że tyle wiesz co zjesz, powiedz – co ty jadasz, że takie głupoty gadasz .

 5. Darwin przewidział to kiedyś, szkoda że kosztem cierpienia innych.
  Niestety krowy na rowerach to polska rzeczywistość, dochodzą do tego jeszcze te dziwne twory w obcisłych gaciach ktore co chwila patrzą na krocze czy jajka dobrze leżą 😉

 6. Szkoda kobiety, ale od jej wjazdu na ulice do potrącenia mija jakieś 8-10 sekund – wymusiła i niestety wyszło jak wyszło. Małe auto pewnie by nie wyhamowało, A duże tego kalibru tym bardziej.

 7. Rowerzystka durna jak cholera, ale obcokrajowiec (patrz Ukrainiec ), tez raczej wolno nie jechał …

 8. nikt przynajmniej bez karty rowerowej nie powinien mieć możliwości poruszania się po jezdni !!!!

 9. Akurat Białorusin jechał a nie Ukrainiec

 10. akurat Białorusin jechał a nie Ukrainiec…

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas