Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 2. Są osoby poszkodowane

W czwartek przed południem na drodze krajowej nr 2 doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W miejscu wypadku droga jest obecnie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek przed godziną 11 na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Żabce w powiecie bialskim, na trasie Międzyrzec Podlaski – Siedlce. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w rejonie zdarzenia droga krajowa nr 2 jest zablokowana. W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do godziny 13:30.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Polski gaz na ustach świata

    Odcięcie dostaw gazu do Polski i Bułgarii przez rosyjski Gazprom to jeden z głównych tematów dnia w ekonomicznych mediach na całym świecie. Największe dzienniki podkreślają, że jesteśmy krajem tranzytowym i przytaczają kolejne ostrzeżenia Rosjan. Wskazują też na Węgry, które zawarły porozumienie z Moskwą

    • No i dobrze. Putin zrobił to co Morawiecki kłamał, że chce zrobić, ale Unia, Tusk, LGBT i Żydzi mu uniemożliwiają.
      Jeszcze dostawy LPG należałoby odciąć, bo bogacze w 20-letniach samochodach na gaz do 90% elektorat Pisu, więc słupki sondażowe nie pozwalają na to.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo