Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pisała SMS-y, podróż zakończyła dachowaniem

W miejscowości Dziekanów doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem i dachowała.

Do zdarzenia doszło w nocy w miejscowości Dziekanów w powiecie hrubieszowskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego marki Peugeot.

Na miejscu policjanci ustalili, że 32-letnia kobieta kierująca peugeotem straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała do przydrożnego rowu i dachowała. Na szczęście kierująca nie odniosła poważnych obrażeń w zdarzeniu.

Jak ustalili funkcjonariusze, 32-latka podczas jazdy korzystała z telefonu komórkowego i pisała SMS-y, co mogło być również powodem utraty panowania nad pojazdem. Policjanci obecnie wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Hrubieszów)

29 komentarzy

  1. Waldek Krecihujek

    Zupa była nie słona a żona nie dopieprzona?

  2. Teraz będzie pisać SMS-y jeżdżąc na rowerze. A wtedy, jak straci panowanie nad rowerem i dachuje, to przynajmniej odniesie poważne obrażenia.

  3. Dlaczego lu lin112 usuwa komentarze innych? A no tak wy jak tvp nie wolne media

  4. Polemizował bym z tym „na szczęscie ” .Jest zbrodnia powinna być też i kara .W tym przypadku rozbity samochód to zbyt niska kara