Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

Włamał się do szkoły, nie zdążył ukraść radia i laptopa

Dwaj mieszkańcy miejscowości Przewale idąc ulicą zauważyli, że w zamkniętej szkole świeci się światło. Wydało im się to podejrzane, więc postanowili sprawdzić, czy ktoś znajduje się w środku. Mężczyznom udało się zatrzymać włamywacza.

W piątek wieczorem dwaj mieszkańcy miejscowości Przewale w powiecie tomaszowskim idąc ulicą zauważyli świecące się w szkole światło. Ze względu na panująca sytuację wydało im się do dziwne, dlatego też zadzwonili do pracownicy szkoły.

Na miejscu pojawiła się dyrektor placówki, która otworzyła szkołę i wspólnie z mężczyznami weszła do środka. Ku ich zdziwieniu w jednej z łazienek odkryli nieznanego im mężczyznę, a na korytarzu stało radio i laptop. Przetrzymując włamywacza zadzwonili na numer alarmowy.

Policjanci, którzy przyjechali na miejsce zatrzymali włamywacza. Mężczyzna był pijany, nie chciał podać swoich danych personalnych, cały czas zmieniał wersje wydarzeń, dlatego też został osadzony w policyjnym areszcie.

Mundurowi ustalili, że zatrzymanym jest 31-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec. Okazało się też, że był on wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu oraz przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Teraz odpowie za usiłowanie kradzieży z włamaniem.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

  1. Najmundrzejszy Franio

    Polaczek….

  2. Co zrobić jak jego dzieciak nie ma w domu sprzęta do zdalnej nauki?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo