Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany wsiadł za kierownicę jaguara, doprowadził do kolizji na parkingu

26-letni mieszkaniec gminy Wilków miał blisko 2 promile. W takim stanie mężczyzna wsiadł za kierownicę i doprowadził do kolizji. Wkrótce za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

W minioną niedzielę opolscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kolizji drogowej na terenie Wilkowa na parkingu pod jednym z urzędów.

– Na miejscu policjanci ustalili, że 26-letni kierujący jaguarem wykonując manewr cofania uderzył w peugeota. Po przeprowadzeniu badania stanu trzeźwości mężczyzny okazało się, że ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mieszkaniec gminy Wilków podróżował z kolegą, który również był nietrzeźwy – informuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

26-latek niebawem usłyszy zarzuty. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

– Nietrzeźwi kierujący stanowią realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale również dla innych użytkowników dróg, są często sprawcami tragicznych w skutkach zdarzeń drogowych. Dlatego reagujmy na takie przypadki. Nawet anonimowa informacja przekazana policjantom przyczynia się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców – dodaje aspirant Katarzyna Bigos.

12 komentarzy

 1. Popieranie pisu, to obciach

  Jednak PiS bez większości, a tak butnie zapewniali, że zdobędą zdolność koalicyjną. Chude lata dla pisowskich aparatczyków i płacz dla ich wyznawców.

  • Chude lata dla wszystkich ludzi jak ryży szwab zostanie premierem.

   • Za Tuska nikt mnie nie okradał tak jak ta banda. Zapytaj się dudu ile to ustaw krzywdzących Polaków podpisał? Może czytałeś ostatnie ustawy, które ostatnio podpisał twój prezydent? Włos się jeży na głowie.

  • Ty jesteś obciachem za trójkąt pizzy poszedłeś głosować na ryżego. Komentuj artykuł, a nie politykę bo to ci nie wychodzi.

   • A ty za 500zl sprzedałaś Polskę a te pieniądze, te dzieci będą musiały oddać z odsetkami, no ale nie twoje, bo one wedle wzorca będą bezrobotne.

 2. Nadchodzą czasy złodzieji pieniędzy nie ma i nie będzie.

 3. Przecież morawiecki obiecywał bezpieczne drogi hahaha

 4. Mieszkańcy gminy Wilków widać przy forsie

 5. Na wsiach powiatu opolskiego połowa jeździ na bani a policji brak. Złapią jednego wielki sukces 🙂

 6. To jeden z biedniejszych rolników, co stał z kolodziejczakiem pijackie ,knury opolskie

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo