690 680 960

Pijany 22-latek świadczył usługi przewozowe. W aucie miał pasażera

Policjanci podczas kontroli drogowej ujawnili nietrzeźwego 22-latka świadczącego usługi przewozowe. Mieszkaniec Świdnika miał w organizmie blisko 1,5 promila.

W nocy ze środy na czwartek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego prowadzili kontrole kierowców świadczących usługi przewozowe.

Mundurowi na ul. Dywizjonu 303 zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego skodą. Jak się okazało, 22-latek przewoził właśnie pasażera. W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna zaczął zachowywać się bardzo nerwowo. Po badaniu alkomatem wyszło na jaw, że mieszkaniec Świdnika był pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie blisko 1,5 promila alkoholu.

22-letni „taksówkarz” od razu stracił uprawnienia. Niedługo usłyszy zarzuty. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi mu wysoka grzywna, wieloletni zakaz kierowania pojazdami oraz kara do 2 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

24 komentarze

  1. Czy ktoś się w końcu zajmie tymi „przewozami”? Halo policja bo to jest problem, który pojawia się z dość dużą intensywnością. W Bolcie dosłownie „każdy” może być kierowcą. Wystarczy wysłać do nich skan dokumentu. Tu już nawet nie trzeba patrzeć na liczbę artykułów na portalu ale czasami wystarczy poobserwować w jak agresywny sposób poruszają się ci drjawerzy po mieście….

  2. Stefan dokształć się ,zanim zaczniesz wypisywać brednie

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej