Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana matka miała pod opieką 7-miesięczną córkę. Nietrzeźwa była też babcia

Mieszkanka Lublina stanie wkrótce przed sądem i odpowie za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia. Kobieta w trakcie policyjnej interwencji miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. O dalszej opiece nad dziećmi zadecyduje sąd rodzinny.

Wczoraj lubelscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z bloków na Ponikwodzie. Na miejscu interweniował policyjny patrol. Mundurowi zapukali do mieszkania i w środku zastali pijaną kobietę.

– Jak się okazało była tam kompletnie pijana 32-latka. W mieszkaniu przebywało także jej dziecko. Kobieta podczas badania alkomatem „wydmuchała” ponad 3 promile. Po chwili w mieszkaniu pojawiła się babcia dziecka. W jej przypadku alkomat wykazał 2 promile. W związku z zaistniałą sytuacją funkcjonariusze na miejsce wezwali załogę karetki pogotowia. 7 miesięczne dziecko zostało przekazane pod opiekę medyków. Funkcjonariusze powiadomili też sąd rodzinny, który zdecyduje o dalszym losie malucha – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski

Policjanci zatrzymali 32-latkę. Kobieta spędziła noc w policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Może jej grozić kara do 5 lat więzienia.

12 komentarzy

 1. prze pani plusów nie da się przepić każdy próbował

 2. Jaka matka taka córka. Patologia 🙁

 3. widocznie babci ssanie włączyło się nieco później , OT FIZYKA

 4. Dziecko trzeźwe? Jeżeli tak to należy podnieść 800+ na 1200+ bo na wódkę dla dziecka nadal brakuje.

  • Tymi Tu Nie...

   Spokojnie Tusk wykombinuje jakby tu i 800 nie dać. Przynajmniej tym co w życiu nie skalali się pracą inną niż wydeptywanie ścieżek po wszelaką darmochę.

 5. Pijana matka… nietrzeźwa była też babcia – jak widać rodzinne „hobby”.

 6. Alkoholik z DDA

  Alkoholizm to choroba. Dziedziczna, całe rodziny chorują. Co trzy lata odwyk i na trochę zaleczone. Ale tak to nigdy alkoholik nie przestanie pić na zawsze.

 7. A pani to z jakiego kraju pochodzi? Jak tak chleje i jest polką to pewnie chlała wcześniej i już z twarzy było widać co to za gwiazda. Pytanie gdzie rodziła? Czy personel szpitala miał z nią do czynienia. Jeżeli tak to dlaczego tego nie zgłosiili do odpowiednich służb, opieki społecznej itd.?
  Jak nie podajecie takiej pełnej informacji to jest to trochę taka manipulacja faktami. Każdy sobie interpretuje po swojemu.
  Ta informacja nie ma za zadanie nikogo dyskryminować ze względu na pochdzenie tylko ma unaoczniać gdzie jest problem.
  A tak wogóle to dotyczy małego bezbronnego dziecka.

 8. Dziecko dorośnie, to stanie na czatach i wzrokiem obejmie ulicę z dwóch stron czy psy nie jadą.

 9. …tylko dziecka żal 🙁 matce powinni odebrać prawa a dziecko powinno trafić do normalnej, kochającej rodziny

 10. Brawo popisowe dobro narodu poprzedniej władzy to teraz 1200+ i rabat 50% na flachę dla posiadaczy karty duża rodzina

Dodaj komentarz

Z kraju