690 680 960

Pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Policjanci szukają tego mężczyzny

Lubelscy policjanci opublikowali zdjęcia mężczyzny, którego pies zaatakował pawie w Ogrodzie Saskim. Właściciel czworonoga oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem patrolu policji.

Policjanci z IV komisariatu prowadzą postępowanie o wykroczenie dotyczące niezachowania należytej ostrożności przy trzymaniu psa.

– Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę w Ogrodzie Saskim. Widoczny na zdjęciach mężczyzna przyszedł do ogrodu ze swoim psem. W pewnym momencie pies zauważył pawie, które zaatakował. Mężczyzna wraz z psem oddalił się z miejsca przed przyjazdem wezwanych na miejsce policjantów – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Mundurowi z IV komisariatu zabezpieczyli monitoring. Zapoznani z wizerunkiem policjanci do chwili obecnej nie rozpoznali mężczyzny.

– Zawracamy się do internautów o informację dotyczącą tego mężczyzny. Można ją przekazać anonimowo pod nr tel. (81) 535-48-00 lub osobiście w IV komisariacie Policji ul. Zana 45 – dodaje podkom. Andrzej Fijołek.

Zdjęcie nr 1 Zdjęcie nr 2

2018-06-29 18:13:36
(fot. Policja Lublin)

33 komentarze

 1. dziś pytanie, dziś odpowiedź

  może lepiej wstawić duże zdjęcie tego gościa a małe zdjęcie pawia? bo jak na razie to sporo łatwiej jest zidentyfikować pawia niż sprawce

 2. U mnie pod blokiem specarowalo kilka osób z pieskami oczywiście mało kto sprzątał po piesku bo to on nasrał i on powinien sprzątać . Takie myślenie było . Do czasu jak kilka razy udało mi się poświęcić trochę czasu i te gowienka znajdowały się na wycieraczkach przed drzwiami właścicieli czworonogów.. Teraz przed blokiem jest czysto można się tarzać po trawie bez obawy… Pozdrawiam piesiarzy hahah

  • Dziadzie, zapraszamy więc na LSM, poświęć trochę czasu i tutaj też zrób porządek, bo czasami strach wyjść z domu, wszędzie psie miny…

 3. Jest taki park w Warszawie „Łazienki królewskie” i wiecie co psiarze: zwierząt tam też nie wolno wprowadzać. To, że jakiś sędzia wydał wyrok niedotyczący jego miejsca zamieszkania to jedno. Zróbcie sprawę żeby tam też można było „wyprowadzać” psy. Zobaczymy, czy w tym samym sądzie zapadnie też taki wyrok. P.s. A poszukiwanego psiarza ukarać w tysiącach za ucieczkę, bo to, że go znajdą to pewnik.

 4. Ludzie wy jesteście nienormalni. Jakiś mężczyzna wyszedł z psem na spacer. Spuścił go ze smyczy i pies pogonił pawie. Wy go natomiast linczujecie. Większość tych komentarzy to niesłychana hołota, to dzicz i swołocz. Jesteście baranami bez rozumu.

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas