690 680 960

W piątek w Lublinie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących. Zaproszenia na kabarety trafiły do laureatów

Zgodnie z zapowiedzią, ogłaszamy laureatów naszej zabawy, którzy wybiorą się na występ Kabaretu Młodych Panów oraz Kabaretu Skeczów Męczących. Ten drugi wystąpi w Lublinie już w piątek.

Występ Kabaretu Skeczów Męczących odbędzie się w najbliższy piątek 19 stycznia w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Tego dnia zaplanowano dwa pokazy, pierwszy o godzinie 18:00, kolejny o 20:30. Grupa zaprezentuje swoje najlepsze skecze w ramach obchodów swojego 15-lecia.

Przez tyle lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie oni wprowadzili na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim rocznicowego spektaklu.

Obejrzeć będzie można zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym tak wiele osób pokochało Kabaret Skeczów Męczących. Zapewni to premierowy występ, pełen nowych skeczy, które niebawem staną się absolutnymi hitami. Program jest pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem członków kabaretu, powstał legendarny spektakl, którego nie można przegapić.

Bilety są wciąż dostępne w kasie Centrum Spotkania Kultur przy pl. Teatralnym w Lublinie a także w sieci sklepów Empik i Media Markt. Informacje i zamówienia grupowe pod nr tel. 77 441 05 33.

Dla naszych czytelników mieliśmy zaproszenia na występ o godzinie 18:00. Wystarczyło odpowiedzieć na pytanie, kto wchodzi w skład Kabaretu Skeczów Męczących. Chętnych do obejrzenia występu było kilkadziesiąt osób, lecz niestety wejściówki były tylko dwie. Trafią one do Karoliny Zawady oraz Michała Kowalskiego.

Wcześniej mieliśmy do rozdania cztery podwójne zaproszenia na występ Kabaretu Młodych Panów. Wylosowali je Agnieszka Olech, Dawid Rosa, Michał Pogorzelski oraz Angelika Wójcik. W przypadku czwartej osoby, jeden z laureatów, w wyniku sytuacji losowej nie będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu lecz zdecydował, że przekazuje wygrane zaproszenia swojej siostrze, którą jest właśnie Angelika.

Na początku przyszłego tygodnia będziemy mieli dla Was kolejne zaproszenia.

(fot. nadesłane)
2018-01-18 22:25:11

5 komentarzy

  1. a czemu ja nie dostalem tych zaproszeń? mniejsza o durne kabarety , ale odsprzedalbym te bileciki i mialbym kase na palifffko , hehehe

  2. Bimmer wszak to miejsce dla Ciebie i tak już jesteś śmieszny przynajmniej na opony zarobisz do swojego plebsowoza za marne grosze

  3. Bodajże najbardziej żenujący kabaret na polskiej scenie…
    Chociaż dzisiaj próżno szukać dobrego humoru wśród kabaretowców, niestety.

  4. Nie znam chyba gorszego kabaretu. Nazwa adekwatna, są po prostu męczący. Jak leci jakiś kabareton w TV to jestem zmuszony przełączyć kanał lub zrobić sobie przerwę na kuchnię. Jedni są bardzo śmieszni, inni mniej śmieszni, niektórzy nawet nudni ale da się pooglądać/posłuchać, natomiast ta ekipa jest żenująca, coś pośpiewają albo wyjdzie taki jeden z głupią miną i myślą, że są śmieszni.
    No ale niech robią to co robią skoro się opłaca, ja im przeszkadzać nie będę, każdy ma wybór co ogląda a to jest tylko mój osobisty nic nie wnoszący do życia wpis 😉

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!