690 680 960

Pełne parkingi, kolejki przed sklepami i kłótnie z obsługą. Szturm klientów na galerie handlowe (zdjęcia)

Prawdziwe oblężenie klientów występuje dziś w wielu galeriach handlowych. Największym zainteresowaniem cieszą się sklepy, w których można kupić mikołajkowe prezenty.

Zbliżające się Mikołajki sprawiły, że w sobotnie popołudnie lubelskie galerie handlowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Na drogach dojazdowych ustawiają się kolejki aut, parkingi są pełne samochodów przez co kierowcy krążą w poszukiwaniu wolnych miejsc, tłumów nie brakuje też wewnątrz obiektów.

Przed wieloma sklepami dostrzec można kolejki klientów, oczekujących na możliwość wejścia do środka. Cały czas bowiem obowiązują obostrzenia dotyczące liczby osób mogących przebywać wewnątrz. W związku z tym dochodzi też do kłótni z obsługą, gdyż osób zaszczepionych te limity nie obowiązują. Pracownicy sklepów najczęściej jednak nie chcą prowadzić segregacji, przez co dochodzi do konfliktów.

Bardzo dużo klientów jest także w marketach. Wiele sieci handlowych, właśnie z okazji nadchodzącego Dnia św. Mikołaja przygotowało promocje m.in. na zabawki. Jak alarmują nasi czytelnicy, duże problemy występują przed galerią handlową na ul. Orkana. Tam, aby wyjechać z parkingu, należało w pewnym momencie odstać nawet do 20-30 minut.

(fot. lublin112, nadesłane – Mariusz, Adam)

54 komentarze

 1. ale was zazdrość zżera nosacze, że ludzie robią ze swoim czasem co chcą i gdzie chcą.
  co was to obchodzi, czy ktoś postoi sobie w kolejce? sobie układajcie życie, a nie obcym ludziom

 2. Durnie. Nawet nie wiedzą otym że koronowirus Covid 19 NIE JEST WPISANY NA LISTĘ CHOROB ZAKAŹNYCH !

  • W tych galeriach cieniasy resztę kasy wydają. Wszystko szyte albo robione na jedno kopyto w wielkich seriach.
   Wstyd się w czymś takim na ulicy pokazać, ale … nie w galerii. Same oklepane marki. Byle jaka jakość – szyte w Chinach i Bangladeszu.
   Szczyt mody.

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas