Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Parczew: Ukradli rower, a po chwili zablokowało się koło. Złodzieje jednośladu zatrzymani

Parczewscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawców kradzieży roweru. Jednoślad zniknął we wtorek z placu kościelnego w Parczewie.

Do kradzieży doszło w miniony wtorek w Parczewie przy ul. Kościelnej. Kobieta, która robiła zakupy pozostawiła jednoślad na placu kościelnym. Nie było to jednak bezpieczne miejsce, gdyż po chwili rower zniknął.

– Pojazd posiadał zabezpieczenie na które złodzieje nie byli przygotowani. 19-latkowie razem odjechali damką wartości ponad 2 tys złotych, jednak w pewnej chwili zatrzymali się aby dokładnie przyjrzeć się łupowi. Oglądając bicykl niechcący uruchomili zabezpieczenie, które zablokowało tylne koło. By nie wzbudzać podejrzeń pojazd został przez nich ukryty – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Parczewscy mundurowi ustalili i zatrzymali w piątek obu sprawców kradzieży. Mieszkańcy Parczewa usłyszeli zarzuty kradzieży.

– Złodzieje wskazali miejsce gdzie ukryli rower, który odzyskano. Za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

2016-05-22 08:13:43
(fot. Policja Parczew)

6 komentarzy

  1. Obciac ręce wrzucić, wrzucić do rzeki. I oczywiście do jakiegokolwiek zasiłku nie mogą mieć prawa.

  2. Gondol Jerzy z nad Wisły

    Kradzione nie tuczy – dlatego moja odchudzająca się żona kradnie mi jedzenie 😆

  3. Zatrzymani.osądzeni i powieszeni.

  4. jakby byli Policjantami i zabili po pijaku dziecko na przejściu to by dostali 4 i wyszli po 2…

  5. Bicykl – rodzaj roweru dwukołowego, z wielkim przednim kołem i małym tylnym.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo