690 680 960

Dwie osoby w szpitalu po zderzeniu dwóch aut na wiadukcie

Dwa samochody osobowe zderzyły się wieczorem na rondzie u zbiegu al. Witosa i ul. Grygowej. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w piątek około godziny 20 na skrzyżowaniu al. Witosa i ul. Grygowej w Lublinie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe: renault i hyundai. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Z ustaleń funkcjonariuszy lubelskiej drogówki wynika, że kierujący renaultem 31-latek, jadąc od strony ul. Grygowej, podczas wjeżdżania na rondo wymusił pierwszeństwo przejazdu, na opuszczającym skrzyżowanie hyundaiu.

Kierująca nim 43-latka została przetransportowana do szpitala. Jak nas poinformowano, kobieta doznała urazu ręki. Po pewnym czasie, 29-letnia pasażerka renaulta również zaczęła uskarżać się na dolegliwości. Ją także przetransportowano do szpitala.

Oboje kierujący byli trzeźwi. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)
2016-03-25 21:31:44

9 komentarzy

 1. LSW i LCH – dla nich takie duże rondo było za wąskie.

  • Być może twój komentarz jest tylko prowokacją, ale tak czy inaczej jesteś tępy. Zatrzymaj się na chwilę i przemyśl to co napisałem. Dojdziesz do podobnych wniosków. A jeżeli nie to tym gorzej o tobie świadczy.

 2. znowu baba?

 3. Na tym rondzie nie ma żadnych problemów – jest łatwe do jazdy i jest dobra widoczność. Za to problemem są kierowcy którzy często nawet nie zwalniają wjezdzając tam i wymuszają pierszeństwo ,szczególnie ci Chełma ,Zamościa i innych dalszych części naszego regionu.

 4. Jeżdżę tędy od kilku lat do pracy i nie ma dnia żeby LSW nie wymusilo pierszenstwa pędzą od strony felina a weź im nie ustąp tym królom wiejskich szos

  • Tu nie LSW jest problemem tylko kierowca, który nie potrafi jeździć. Przypominam, że w Świdniku na rondzie przy helikopterze często zdarzają się kolizje – dużo na LU, LSW, LLB, LLE, … nie ważne na jakich tablicach.
   Nie zapominaj że Świdnik stał się sypialnią Lublina, nakupili mieszkań, samochodów i zarejestrować je gdzieś trzeba.
   A w swoim archiwum mam sporo filmów z samego Lublina gdzie kierowcy z różnych regionów popełnili różnego rodzaju błędy, ale tylko takie takie które trzeba na prawdę tępić. Mistrzem jest kierowca LU, który we własnym mieście nie ogarnia jak się poruszać a w dodatku stworzył bezpośrednie zagrożenie hamując do 0 na lewym pasie jadąc od strony Witosa (Felicyty) zaraz za zakrętem (odcinek Witosa – Tysiąclecia) chcąc zmienić pas na prawy, następnie w Hutniczą… I to wcale nie znaczy, że trzeba każdego LUbelaka wyzywać od „króli MIEJSKICH szos”, ani „wiejskich”.

 5. chichotnik okolicznościowy

  Dwa samochody, dwoje rannych w szpitalu – statystyczna poprawność.
  Nawet jeśli by to rozpatrywać pod kątem płci – 1 baba, 1 chop. 🙂

 6. Tu niema znaczenia skąd jest kierujący/a znaczenie ma uwaga, a nie uwaga plus pośpiech to kolizja lub wypadek.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mecz Charytatywny dla Marcela
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Sławinie
Piknik Rodzinny z cyklu „Integracje” na Dziesiątej
Potańcówka z tradycją „Hanna prosi do tańca”
Żniwa ze starej fotografii