690 680 960

Piotrowice Wielkie: Nie żyje pieszy potrącony przez auto dostawcze

W piątek wieczorem w miejscowości Piotrowice Wielkie doszło do tragicznego wypadku. Nie żyje pieszy potrącony przez pojazd dostawczy.

W piątek około godziny 19 na drodze wojewódzkiej nr 828 w Piotrowicach Wielkich doszło do potrącenia pieszego. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący dostawczym citroenem jadąc od Bogucina w kierunku Niemiec, potrącił idącego jezdnią mężczyznę.

W rejonie wypadku interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Pieszy w wyniku zderzenia z pojazdem poniósł śmierć na miejscu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. Wstępnie wiadomo, że pieszy nie posiadał elementów odblaskowych. Kierowca citroena był trzeźwy.

Droga wojewódzka nr 828 w miejscu wypadku jest całkowicie nieprzejezdna. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do północy.

2016-03-25 21:51:46
(fot. lublin12.pl)

34 komentarze

 1. gość może spać na środku skrzyżowania ale ty nie możesz go zaczepić samochodem.

 2. Życia temu człowiekowi już nikt nie wróci , kondolencje dla rodziny , ale również współczucie dla kierowcy bo wypadek już na zawsze odciśnie piętno na jego sumieniu, czy psychice, niestety , jak było dokładnie, pewnie się nie dowiemy, sprawa w prokuraturze , nie napisano, z czyjej winy wypadek, więc nie osądzajmy nikogo, bo nie od tego jesteśmy. Być może, że był to nie szczęsliwy zbieg paru okoliczności , być może ktoś zawinił… . Śledztwo wykaże …. Swoją drogą, ten odcinek drogi wojewódzkiej w Leścach aż prosi się o chociaż kilometr chodnika .. może w końcu ktoś się za to weźmie ….

 3. To bardzo dobry i uczciwy człowiek kondolencje dla jego siostry lubiłam z nim rozmawiać. Mądry skrzywdzony przez los.
  Jakie pobocze i gdzie w końcu wójt mógłby szarpnąć i zrobić ten gest.

 4. to dobry był człowiek ,nie pijak ,tylko uczciwy i pracowity ,a wy komentujący te głupoty zastanówcie się nad sobą i nie piszcie głupot jak nie wiecie jak było, też chciałbym wiedzieć i dopiero osądzać, tam powinno być oświetlenie,chodnik ograniczenie prędkości ,ale nikt się nad tym nie zastanawia ,aby kasa była bo poco inwestować kiedy kasa zostaje w kieszeni,kondolencje dla rodziny…

  • kiedy pracował i gdzie? trzeźwy może bywał, może mu się zdarzało. chodnik juz sie buduje.

 5. przebiegły biegły wyższej szkoły III piętra

  dobry człowiek…dobry człowiek….tylko ciekawe czy trzeźwy ? Kierujący był trzeźwy,a pieszy (?) mogliby zrobić aktualizację i podać czy po sekcji wyszły jakieś % we krwi. Jeśli nie wyszły to był to nieszczęśliwy wypadek,a jeśli pieszy był nasiąknięty no to niestety,za jego głupotę kierowcy nie można winić.

Kursy walut

 • USD 4.4012zł 0.87%
 • GBP 5.3195zł 0.02%
 • EUR 4.6147zł 0.12%
 • CHF 4.7848zł -0.04%

Polub nas