690 680 960

Opole Lubelskie: Narkotyki w samochodzie 31-latka. Wpadł podczas kontroli drogowej

Opolscy policjanci zatrzymali podczas kontroli drogowej mężczyznę który posiadał w samochodzie narkotyki w postaci 50g amfetaminy i blisko 40g marihuany.

Opolscy policjanci podczas kontroli drogowej w Opolu lubelskim zatrzymali 31-letniego mieszkańców gm. Łaziska. W samochodzie osobowym marki Ford ujawnili i zabezpieczyli narkotyki w postaci 50g amfetaminy i około 40g marihuany oraz dwie wagi elektroniczne.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu odpowie za posiadanie narkotyków oraz za ich rozprowadzanie za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę wobec podejrzanego Sąd zastosował tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

2014-05-26 09:33:40
(fot. KWP Lublin)

3 komentarze

  1. Pan Sołtys z Lublina

    Przy takich okazjach jw. zawsze sobie myślę, że gdyby nie było chętnych durniów do kupna tego gówna, to nie byłoby takich chętek do zaspokajania tego popytu.
    Przestańmy więc ćpunów traktować jako chorych, a zacznijmy ich karać jak przestępców.

    • Niezły pomysł, chociaż ja to byłbym raczej za tym, żeby zacząć karać takich starych, zacietrzewionych, fotelowych ekspertów, którzy swoim brakiem wiedzy i nieumiejętnością myślenia za siebie połączonymi z możliwością oddawania głosów są w stanie narobić więcej szkód niż niejeden ćpun. Nawet durne hamburgery ze swoją „wojną z narkotykami” legalizują marihuanę. Ile trzeba lat, aby i nam społeczeństwo zmądrzało do tego stopnia, żeby było chociaż w stanie podjąć merytoryczną debatę na ten temat? O legalizacji czegokolwiek nawet nie mówię.

  2. … a najlepiej wszystkich do gazu, tak? Narkotyki też są dla ludzi. Co to za świat, w którym mogę iść do więzienia bo wolę zajarać skręta zamiast napić się wódki? A dzisiaj już nikt nie zaprzeczy, że alkohol jest najbardziej szkodliwą używką. Chociaż większość Polaków jest przekonana, że wóda spoko, a skręt to zło.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Dni Janowa Lubelskiego. Gwiazdą wieczoru będzie Zenek Martyniuk
Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach