Sobota, 18 maja 202418/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ogromne straty po pożarze. Ogień strawił budynki, ciągnik rolniczy, zboże i trzy samochody (zdjęcia)

W nocy z niedzieli na poniedziałek na terenie gminy Rokitno doszło do pożaru zabudowań gospodarczych. Ogień strawił mienie o wartości co najmniej 200 tys. złotych.

Do pożaru doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Rokitno w powiecie bialskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o pożarze budynków gospodarczych.

Poza budynkami ogień objął znajdujące się tam mienie. Zniszczeniu uległo składowane zboże oraz przyczepy rolnicze i ciągnik, a także zaparkowane trzy samochody. Wartość strat oszacowana została przez pokrzywdzonego na kwotę nie mniejszą niż 200 tys. zł.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia. Ustalają również, co było bezpośrednią przyczyną pożaru.

W serwisie zrzutka.pl pojawił się apel o pomoc dla rodziny poszkodowanej przez pożar. Znajdziecie ją tutaj – https://zrzutka.pl/bdc8er

Ogromne straty po pożarze. Ogień strawił budynki, ciągnik rolniczy, zboże i trzy samochody (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska)

2 komentarze

  1. I taka bieda na wsi

  2. Właśnie bieda i 3 samochody
    Tylko ze sprawa wygląda na bardzo prosta pewnie od jakiegoś klamota zapaliła.sie zboże A resztę dalej to poszło ..raczej od samochód i powstał pożar no chyba że właściciel mail kogoś A pięnku albo jakiś swir w okolicach mieszka…3 opcja samo zapal …teraz często i w h.. kombinatorow