Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Proste skrzyżowanie, dwa auta, po chwili zderzenie. Tak do tego doszło, zobacz film (wideo)

Patrząc na nagranie trudno zrozumieć, dlaczego doszło do tej kolizji. Kierująca oplem nie ustąpiła pierwszeństwa i wjechała centralnie w pojazd, którego kierowca podejmował manewr skrętu.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na skrzyżowaniu ul. Walecznych z ul. Unicką w Lublinie. Na nagraniu zarejestrowanym przez naszego Czytelnika widać pojazd marki Opel, którego kierująca oczekiwała na możliwość skrętu w lewo.

Na skrzyżowaniu pojawił się pojazd, którego kierowca z ul. Unickiej, chciał skręcić w ul. Walecznych. Kiedy rozpoczął swój manewr skrętu w lewo, kierująca oplem ruszyła i uderzyła w bok tego auta.

Na szczęści w kolizji nikt poważnie nie ucierpiał. W całym zdarzeniu dziwi jednak fakt, że kierująca nie zauważyła pojazdu przed sobą i w niego uderzyła. Nagranie ku przestrodze!

Autor: redakcja

27 komentarzy

 1. Tam to jest normalne. Nikt nie używa kierunkowskazów chociaż na tego typu skrzyżowaniu (rozjeździe) są obowiązkowe. Nawet było kiedyś opublikowane wyjaśnienie Policji na jego temat.

 2. Czarny z prawej zlał się z otoczeniem. Kobita wypatrywała tylko aut w ruchu, o tym czarnym się zapomniało. Doskonale widać to po autobusie – jeszcze dobrze nie przejechał a ona już szykowała się do skrętu – kompletnie nie ogarnęła tego stojącego z prawej storny.

  • Skoro jest tak głupia to po co wsiada za kółko? Może zapomnij w końcu o pieszym? Dlaczego policja nie zatrzymuje prawa jazdy takim osobom nie kieruję na ponowne egzamin na testy psychotechniczne na cokolwiek? Przecież to jest śmierć na kółkach.

   • oj nie przeżywaj, prawie za każdym wypadkiem czy nawet głupią stłuczką stoi czyjaś chwilowa nieuwaga. Oczywiście często głupota i brawura, ale żeby zaraz cofać lejce za głupie zagapienie nie skutkujące poszkodowanymi ani tym bardziej ofiarami? Każdą kolizję można komentować, dziwić się i przeżywać jak można być takim ślepakiem, najlepiej jak jest udokumentowana na filmie. Nie bronię baby, ale oprócz lekko poobijanych samochodów nic się nie stało, zabuli zwyżkę za OC, tamtemu furę wyklepią, może jeszcze na tym zarobi i pozamiatane.

 3. Ale że, kierująca, autobus przepuściła to nikt nie zwrócił uwagi, wszyscy tylko krytykują… 😉

 4. Na kursie uczyli żeby patrzeć w lewo i w prawo czy nic nie nadjeżdża. Może zapomnieli wspomnieć, że należy też patrzeć do przodu 😉

 5. „Kierująca” kluczowe słowo.

 6. Nie zabierać jej pj może kogoś zabije

 7. kierowce z kamerą powinno się ukarać mandatem za tamowanie ruchu.. po co stoisz baranie, jedź.

 8. Wysłać ją na własny koszt do okulisty, neurologa i psychiatry.

 9. A motocykl to na pewno by widziała, później piszą, że pewnie jechał 200km/h i dlatego nie widziała.

Dodaj komentarz