Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Niepokojący incydent przy dworcu PKS w Lublinie. Młoda kobieta zabrała telefon i zaczęła uciekać

Wczoraj po południu przy dworcu PKS w Lublinie miało miejsce niepokojące zdarzenie. Czytelniczka opisała incydent, który wstrząsnął nią i zasługuje na nagłośnienie, aby zwiększyć świadomość podróżnych oraz mieszkańców miasta i zachęcić do większej ostrożności w tym rejonie.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 17.00 w rejonie dworca PKS przy al. Tysiąclecia. W pewnym momencie młoda nieznajoma wpadła na nią, zabrała jej telefon i zaczęła uciekać. Jednak po zorientowaniu się, że skradziony telefon jest marki iPhone, złodziejka postanowiła go wyrzucić. Co jest szczególnie niepokojące, to fakt, że incydent miał miejsce w obecności licznych świadków, co jednak nie powstrzymało sprawczyni od działania.

Pomimo odzyskania swojej własności, poszkodowana była w szoku i nie zgłosiła zdarzenia odpowiednim służbom. Obawiała się, że incydent zostanie zlekceważony, ale zdecydowała się podzielić swoją historią za naszym pośrednictwem, aby ostrzec innych i zwrócić uwagę na zagrożenia, jakie mogą czyhać w przestrzeni publicznej, zwłaszcza w rejonie dworca.

Warto być czujnym i zwracać uwagę na otoczenie, zwłaszcza w zatłoczonych miejscach. Pamiętajmy także o zgłaszaniu takich zdarzeń odpowiednim służbom, co może pomóc w zapobieganiu przyszłym incydentom i ściganiu sprawców. Apelujemy do wszystkich o zwiększenie czujności i ostrożności. Jeśli jesteście świadkami podobnych sytuacji, reagujcie i informujcie policję. Tylko wspólnym wysiłkiem możemy zwiększyć bezpieczeństwo w naszym mieście i zapobiegać takim zdarzeniom w przyszłości.

PRZECZYTAJ

Od kilku miesięcy znęcał się nad matką, groził zabójstwem. Trafił do tymczasowego aresztu

Autor: redakcja

37 komentarzy

 1. Zapewne monitoring nowoczesny dworzec posiada więc warto zgłosić na policję, wystarczy podać przyblizoną godzinę.

 2. Więcej patroli musi być na ulicach..

 3. He A TA SWIETNA OCHRONA GDZIE ?W POBLISKIM BARZE !BOZE ZE LUDZIE TAM IM PLACA ZA TO!SAM SIE ZATRUDNHJE

 4. Albo tępa patola z sąsiędniej ulicy albo jakaś tępa przybyszka z innej krainy. Kto w dzisiejszych czasach kradnie telefony? Może za brzydka i za głupia na onlufans i tylko to jej pozostało?

 5. Hah, teraz redakcja będzie bełkotać, jak na tym dworcu źle, straszno i wieje po nogach. Jak nie szczury, to gołębie, jak nie gołębie to złodzieje, albo kolejki do busów… Macie jakieś zlecenie na krytykę Metropolitalny, czy co?

  • Akurat to miało miejsce na starym dworcu przy al. Tysiąclecia…nie udał się hejcik 😅🤣

  • analfabetka

  • Wszystko to prawda tylko zachlapałaś z dworcem. Teraz miasto( wiadomo kto) bedzie na siłe robic „otoczke” jaki ten stary dworzec jest niepotrzebny bo developer już czeka z koparkami a na tym nowym pseudo „metropolitarnym” :))))- pustostan. Wyjedziesz na Ukraine do Warszawy, Bychawy i takich tam Oleśniki, Żółkiewka, Horyniec

 6. Nowoczesna z SLD

 7. Pewnie uzależniona od telefonu i była na głodzie

 8. Niepokojący incydent… za co idiota to tak nazwał, ale dobrze się ludziom w to klika nie?

 9. Stary dworzec to siedlisko patologii. Trzeba go jak najszybciej zamknąć i pomyśleć o rewitalizacji tej przestrzeni, aby stała się nieprzyjazna dla szumowin

Dodaj komentarz