Od 1 stycznia nowe, wyższe ceny, na obiektach MOSiR Bystrzyca. „Za zgubienie ręcznika kara 99 zł”

Nie przypilnujesz ręcznika w Aqua Lublin, od 1 stycznia zapłacisz 99 zł. Z początkiem nowego roku rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzyca.

Jeżeli nie przypilnujecie ręcznika w kompleksie basenów Aqua Lublin, to może być wasz najdroższy ręcznik w życiu. Od 1 stycznia rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzycę.

Ceny poszybowały w górę znacząco, a Spółka tłumaczy, ze jest to konieczne w związku z czynnikami zewnętrznymi, niezależnymi od Spółki. Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (kompleks Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Po nowy roku koszty funkcjonowania obiektów mogą wzrosnąć m.in. z powodu wzrostu cen mediów: energii elektrycznej, gazu, wody czy ścieków. Przełoży się to na znaczący wzrost kosztów utrzymania obiektów.

– Od początku nowego roku wzrośnie także płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Należy także dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi, co również oznacza konieczność poniesienia wyższych nakładów – czytamy na stronie MOSiR.

Co ciekawe do tej pory pobierano opłatę za zgubiony numerek do szatni 10 zł, czy transponder 100 zł, a od 1 stycznia warto pilnować ręcznika – jego zgubienie będzie „warte” 99 zł.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. doszedł nowy członek Zarządu należy uzbierać ok. 20 tys zł pensji!!!!!

  • Nie no co ty, przeciez wyraznie napisali ze to z powodu wzrostu placy minimalnej. Cale aqua robi za najnizsza – od sprzataczek przez kadre techniczna po wyzsze szczeble. Stad konieczna podwyzka. Przeciez 10 zl wiecej za 75min w weekend do pikus, nie dziadowac prosze!

 2. Nic tylko nasrać do basenu !!! i niech se same płaco !!!

 3. Kłamstwa. Mateusz pinokio zapewnił że nie będzie żadnych podwyżek cen prądu, a tu jest wyciąganie kasy na nowego ,,członka” zarządu !!!

  • Głosuj na zandberga. Nie będzie kolesiostwa, za to będą m.in zasiłki dla nachodźców z Afryki. Słowem – druga Szwecja. Wreszcie będziemy w Europie pierwszej prędkości !

 4. czy ręcznik za 99 można zabrać na chatę? czy już nie?

 5. Z Aqua na Zygmuntowskich korzystałam jak było czynne od 6.00 rano. Przychodziło sporo osob. Teraz jak jest od 8.00 to niestety nie mam już możliwości. Pozdrawiam

 6. Nie było tanio ale cóż trzeba rodzinie zapewnić miejsca w spółce

 7. Nie ma co się denerwować po prostu trzeba zrezygnować z kompleksu aqua, jest wiele innych basenów w okolicy a sauny są także na orkana gdzie czuje się lepiej że względów estetycznych

 8. A gdzie w cenniku kara za nasranie w basenie?

 9. Ręcznik za 10zł w MOSiR warty 99zl

 10. Nowy członek zarządu, trzeba myśleć skąd pieniądze….

 11. ja mam multisporta i place 75 zł, chodzę średnio co 2 dzień. Nie czaję jak im się to opłaca, przecież za jedno wejście wychodzi mnie około 5 zł.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7713zł 0.5%
  • GBP 4.8874zł 0.88%
  • EUR 4.4514zł -0.03%
  • CHF 4.141zł 0.09%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki