Od 1 stycznia nowe, wyższe ceny, na obiektach MOSiR Bystrzyca. „Za zgubienie ręcznika kara 99 zł”

Nie przypilnujesz ręcznika w Aqua Lublin, od 1 stycznia zapłacisz 99 zł. Z początkiem nowego roku rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzyca.

Jeżeli nie przypilnujecie ręcznika w kompleksie basenów Aqua Lublin, to może być wasz najdroższy ręcznik w życiu. Od 1 stycznia rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzycę.

Ceny poszybowały w górę znacząco, a Spółka tłumaczy, ze jest to konieczne w związku z czynnikami zewnętrznymi, niezależnymi od Spółki. Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (kompleks Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Po nowy roku koszty funkcjonowania obiektów mogą wzrosnąć m.in. z powodu wzrostu cen mediów: energii elektrycznej, gazu, wody czy ścieków. Przełoży się to na znaczący wzrost kosztów utrzymania obiektów.

– Od początku nowego roku wzrośnie także płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Należy także dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi, co również oznacza konieczność poniesienia wyższych nakładów – czytamy na stronie MOSiR.

Co ciekawe do tej pory pobierano opłatę za zgubiony numerek do szatni 10 zł, czy transponder 100 zł, a od 1 stycznia warto pilnować ręcznika – jego zgubienie będzie „warte” 99 zł.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

Zobacz również

16 komentarzy

 1. ja mam multisporta i place 75 zł, chodzę średnio co 2 dzień. Nie czaję jak im się to opłaca, przecież za jedno wejście wychodzi mnie około 5 zł.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8144zł -0.17%
  • GBP 5.2411zł 0.03%
  • EUR 4.533zł -0.18%
  • CHF 4.1222zł -0.1%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja