Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Od 1 stycznia nowe, wyższe ceny, na obiektach MOSiR Bystrzyca. „Za zgubienie ręcznika kara 99 zł”

Nie przypilnujesz ręcznika w Aqua Lublin, od 1 stycznia zapłacisz 99 zł. Z początkiem nowego roku rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzyca.

Jeżeli nie przypilnujecie ręcznika w kompleksie basenów Aqua Lublin, to może być wasz najdroższy ręcznik w życiu. Od 1 stycznia rosną ceny za korzystanie z obiektów zarządzanych przez MOSiR Bystrzycę.

Ceny poszybowały w górę znacząco, a Spółka tłumaczy, ze jest to konieczne w związku z czynnikami zewnętrznymi, niezależnymi od Spółki. Zmiany w cennikach dotyczą m.in. obiektów basenowych (kompleks Aqua Lublin i Centrum Sportowo-Rekreacyjne Łabędzia), lodowiska Icemania i siłowni FitGym Complex.

Po nowy roku koszty funkcjonowania obiektów mogą wzrosnąć m.in. z powodu wzrostu cen mediów: energii elektrycznej, gazu, wody czy ścieków. Przełoży się to na znaczący wzrost kosztów utrzymania obiektów.

– Od początku nowego roku wzrośnie także płaca minimalna, co ma bezpośredni związek z wzrostem kosztów usług świadczonych na rzecz MOSiR „Bystrzyca” w Lublinie przez zewnętrzne firmy. Chodzi m.in. o obsługę ratowniczą, sprzątanie i ochronę. Należy także dodać, że obiekty wymagają wyższych nakładów eksploatacyjnych związanych z przeglądami technicznymi, naprawami oraz materiałami eksploatacyjnymi, co również oznacza konieczność poniesienia wyższych nakładów – czytamy na stronie MOSiR.

Od 1 stycznia nowe, wyższe ceny, na obiektach MOSiR Bystrzyca. „Za zgubienie ręcznika kara 99 zł”

Co ciekawe do tej pory pobierano opłatę za zgubiony numerek do szatni 10 zł, czy transponder 100 zł, a od 1 stycznia warto pilnować ręcznika – jego zgubienie będzie „warte” 99 zł.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

16 komentarzy

  1. ja mam multisporta i place 75 zł, chodzę średnio co 2 dzień. Nie czaję jak im się to opłaca, przecież za jedno wejście wychodzi mnie około 5 zł.

Z kraju