„Obcy” przyjechał do „swojej” dziewczyny. Pobili go i okradli

Mieszkaniec Warszawy zaczął spotykać się z dziewczyną z Puław. To nie spodobało się miejscowym, którzy pobili „obcego”. Przy okazji go okradli.

Pod koniec grudnia do jednej z mieszkanek Puław przyjechał w odwiedziny jej chłopak. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że pochodził on z Warszawy. To nie spodobało się znajomym dziewczyny, którzy postanowili dać „obcemu” nauczkę.

W okolicach ul. Piłsudskiego trzech mężczyzn podeszło do mieszkańca Warszawy, a następnie od słów przeszli do czynów. Po utarczce słownej zaczęli go szarpać a następnie bić. Później przewrócili go na ziemię po czym zabrali mu 40 złotych i uciekli.

Poszkodowany zgłosił ten fakt na policji a funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców. Wczoraj zostali oni zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Byli to trzej 18-letni mieszkańcy Puław. Jak wyjaśniali, w momencie zdarzenia byli pijani.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty rozboju, jednocześnie policjanci wnioskują o ich tymczasowe aresztowanie. Żaden z nich nie był wcześniej karany. Zgodnie z kodeksem karnym, całej trójce grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2016-01-12 21:27:43

Zobacz również

24 komentarze

 1. Cwaniaki hah we trzech na jednego dawać ich pojedynczo to by inaczej śpiewali jebutne cioteksy

  • Niemota z pod Płota

   Słuszne stwierdzenie Mistrzu – w takiej sytuacji wystarczy dobrze przy…dolić przywódcy grupy, a reszta grzeje w długą aż zelówy dymią.

 2. Obcy, Predator?

 3. 12 lat ?! A dla morderców z Siedlisk za pobicie ze skutkiem śmiertelnym tylko 10 ?!!!? Nie wiem co jeszcze robie w tym kraju…

 4. Krawaciarz miał tylko 40 zł? Ta puławska dziewoja wie że on goły i wesoły?

  • a Ty nosisz przy sobie pewnie grube tysiące i machasz nimi na prawo i lewo. W czasach kiedy można większość rzeczy załatwić za pomocą karty czy nawet telefonu nie każdy nosi przy sobie gotówkę. To raz, a dwa że widocznie nie każdy jest takim materialistą jak Ty i nie leci tylko na hajs 😉

   • taaaa, a jak przychodzi do płacenia to taki nowoczesny karciarz mówi do panienki: masz jakieś pieniądze? bo ja mam tylko kartę – później ci oddam

 5. pedofilom daja po 3, a za trawe po 5 a Ty sie dziwisz ze takie rzeczy sie dzieja ?

 6. Niestety to jest właśnie mentalność lubleskiej wsi i małych miasteczek. Prostactwo, zazdrość i zaatakowanie w kilku jednej osoby i ośmieszenie a i jeszcze kradzież. Już kilkakrotnie o takich sytuacjach słyszałem, o dziwo tylko tutaj, mimo, że pochodzę z innego województwa i w wielu miekszałem, tam takie rzeczy zdecydowanie rzadziej mają miejsce.

 7. Obcy we wsi 😀

 8. Obcy kontra trzech Predatorów 🙂

  • Swawolnik lubelski

   Przed powiedzmy ok.50 laty, jako 16 latek ośmieliłem się sam, solo pójść do prężnie w tedy działającego osiedlowego centrum kultury jakim był Dom Kultury Kolejarza.
   Tam zostałem zaatakowany przez opozycyjną grupę chłopaków z Kośminka i z jakiegoś błahego powodu dostałem niezły wycisk. Znałem ich i polowałem na nich przez pół roku – każdy solo dostawał najpierw info za co, a potem solidny łomot.
   Do dziś mogę na spoko chodzić i po Kośminku i Kunickiego 1-szego Maja, bez obaw.
   Pokoleniowo poszła fama, że kogo jak kogo, ale mnie się nie rusza.

   • A tyle się trąbi że teraz młodzież agresywna, że kiedyś tego nie było, a jak widać nic się nie zmieniło od powiedzmy 50 lat 😉 i nie jest to zapewne kwestia agresji tylko po części męskiego ego, a po częsci buzującego testosteronu.

   • Zbój z Kośminka

    A potem się obudziłeś i miałeś mokre łóżko….

 9. Jak wsioki przyjezdzaja do miasta to tez maja byc bici?

 10. Po pierwsze primo to ten warszaFiak zaczepił tych trzech pięknych kawalerów, po drugie sekundo niech wieś siedzi u siebie w warszafce i zostawi nasze lubelszczanki

 11. Kęsim Kęsim

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 4.0031zł -0.53%
  • GBP 4.9213zł -0.21%
  • EUR 4.4503zł 0.54%
  • CHF 4.1621zł 0.31%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online