Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Obaj jechali w tym samym kierunku, subaru zderzyło się z saabem. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

Dwa auta zderzyły się dziś po południu na Czechowie. Jedna osoba wymagała interwencji medycznej. Policjanci ustalają teraz przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 16 na al. Smorawińskiego w Lublinie. W pobliżu kładki dla pieszych zderzyły się dwa samochody osobowe: subaru i saab. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę wiaduktu Poniatowskiego. W pewnym momencie kierujący subaru mężczyzna wjechał w znajdującego się przed nim saaba.

W wypadku poszkodowana została jedna osoba, którą przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia.

7 komentarzy

  1. Zamiast hamulca nacisnął dechę.

  2. KrzysztofQnuronowiczDwudziestegoPierwszegoWieQ

    Zamiast hamulca to siedział na tyle, odległośći od poprzedzającego na milimetry, typowy rozganiacz i zganiacz (dawniej mistrz prostej), no i się popsuł.

  3. Może to kobieta była ?

  4. Telefon i jazda na zderzaku.

  5. @lublin112 nie w pewnym momencie wjechał… tylko najprawdopodobniej jechał na zderzaku i poganiał kierowcę przed nim. Za co coś takiego mandat powinien wynosić 10 tys zł. Do takich sytuacji dochodzi notorycznie na ulicach w Lublinie. Tylko nie kończą się wypadkiem. Dla części kierowców skandalem jest jechac zgodnie z ograniczeniami 50 albo 70 km/h. Bo przecież jadę szybko ale bezpiecznie a tu jakiś ślimak się wlecze…

Dodaj komentarz

Z kraju