Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Nikt nie chciał przyznać się do narkotyków na imprezie w Lublinie. Zatrzymano 11 osób

Policjanci z Lublina zabezpieczyli niemal 850 gramów mefedronu i 200 sztuk e-papierosów bez znaków akcyzy. Oprócz tego zatrzymali 24-latka. To efekt policyjnej interwencji w trakcie imprezy na terenie miasta. Wszystko zaczęło się od zakłócania ciszy nocnej.

W nocy z piątku na sobotę policjanci z Lublina otrzymali zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej w jednym z lokali w centrum miasta. Na miejscu interweniował policyjny patrol.

– Mieszkanie wynajęła grupa młodych osób i zorganizowała tam imprezę. Hałas był tak duży, że sąsiedzi postanowili wezwać na miejsce patrol. Funkcjonariusze w mieszkaniu zastali 11 osób. Zauważyli też narkotyki. Były to niewielkie ilości mefedronu i marihuany. Nikt z uczestników nie chciał się przyznać do posiadania tych substancji. W związku z tym wszystkich zatrzymano – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mundurowi dokonali przeszukań u zatrzymanych. Funkcjonariusze z IV komisariatu podczas sprawdzania domu 24-latka odnaleźli worek z białą, krystaliczną substancją.

– Jak się okazało, był to mefedron. Dodatkowo mężczyzna posiadał 200 sztuk jednorazowych e-papierosów, bez polskich znaków akcyzy. 24-latek w prokuraturze usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz z kodeksu karno-skarbowego. Decyzją sądu trafił do tymczasowego aresztu na 3 miesiące – wyjaśnia nadkomisarz Kamil Gołębiowski.

Za to przestępstwo może grozić do 10 lat więzienia.

20 komentarzy

 1. Amatorzy.. Sasin jak stanie przed komisją śledczą ds wyborów kopertowych, to za 70 baniek to może i dożywocie dostanie ?

  • Nie stanie bo mafia kaczyńskiego zrobiła ustawę, którą podpisał maliniak, żeby chronić tego tłustego pisowca za wybory kopertowe.

  • Te bańki były stracone, żeby mógł Trzaskowski wystartować. Biedna Kidawa nie dawała rady zostać jedyną prawdziwą prezydent. To był największy przekręt zmiany kandydata w czasie wyborów!

  • Tępy lewacki łeb andrzejek zawsze nie na temat.

 2. Chyba zgłoszenie.

 3. Zatrzymano 11 osób, to teraz 10 ma prawo do odszkodowania za nie słuszne zatrzymanie

 4. Redaktor napisał kłamstwo w artykule. Impreza odbywała się w mieszkaniu a nie w żadnym lokalu…. po to i przez kogo zlecone są takie kłamstwa na lublin112???!!!

  • Mieszkanie nie jest lokalem :)? Od kiedy?
   Polecamy słownik języka polskiego, znacznie to pomaga w rozwijaniu nauki znaczenia pojęć w języku polskim. Można też sięgnąć do słownika synonimów 😉
   mieszkanie=lokal mieszkalny

   „Lokal mieszkalny – trwale wydzielony fragment nieruchomości – budynku mieszkalnego, służący do zaspokojenia potrzeb bytowych co najmniej jednej osoby. Składa się przeważnie z kilku pokojów, kuchni, łazienki z ubikacją oraz korytarza. ”

   Pozdrawiamy ciepło

  • Nie, impreza odbyła się w apartamencie na głębokiej

 5. Oj tam narkotyki, sasiadom nie szkodza, a zaklocanie ciszy nocnej owszem zwlaszcza jesli w poblizu sa male dzieci.

 6. po 22 tylko idiota otwiera drzwi policji

 7. Naznaczony Bałutami

  Z Bałut pewnie przyjechali

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo