Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nieudany manewr motocyklisty. Mężczyzna przewrócił się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

Wykonując manewr skrętu w lewo, stracił na skrzyżowaniu panowanie nad motocyklem. Jednoślad uderzył jeszcze w zaparkowane auto osobowe.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 23 na ul. Gęsiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Koralową motocykl uderzył w samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący motocyklem mężczyzna wyjeżdżał z ul. Koralowej. Na skrzyżowaniu stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego przewrócił się, a jednoślad uderzył jeszcze w zaparkowane auto osobowe.

Mężczyzna nie odniósł w zdarzeniu żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji.

Nieudany manewr motocyklisty. Mężczyzna przewrócił się na skrzyżowaniu (zdjęcia)

(fot. lublin112, nadesłane – Mar)

17 komentarzy

  1. Ja wywaliłem się przy ul. Onyksowej jadąc z małą prędkością… Piaseczek na zakręcie – mój pech.

    • Kiedyś za małolata przez piaseczek na zakręcie zaliczyłem tak glebę na bmxie, skończyło się na zszywaniu nogi.

    • Piasek lub olej na zakręcie może nieźle namieszać. Janusze na szlifierkach w krótkich gaciach po szlifie już tak by nie kozaczyli 😉

  2. Zasypiając słyszałam jego „szaleństwa” na jakże długim odcinku ul. Koralowej. Mistrz pierwszego biegu zapomniał gdzie sprzęgło a gdzie hamulec. To nie był olej czy piasek – to brak umiejętności. Proponuje znaleźć „łatwiejsze” tereny do nauki zmiany biegów a wtedy można zostać prawdziwym Ninja prosto z Węglinka.

    • To nie były jego szaleństwa tylko innego beztłumikarza, także następnym razem jak słuchasz to i patrz.

  3. Ciekawe godz 23…kto wtedy jeździ takimi ścigaczami? Blisko Al.J P II tam wyścigi.

Wiadomości z info112