690 680 960

Nie żyje jedna osoba, poszkodowana w wypadku na obwodnicy Piask. Starsza kobieta jechała pod prąd (wideo, zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wczorajszy wypadek na drodze ekspresowej S12/17 Lublin – Piaski. W szpitalu zmarła jedna z osób poszkodowanych w czołowym zderzeniu pojazdów.

62 komentarze

 1. Postawa świadków też godna pożałowania. Tuż po zdarzeniu, kiedy poszkodowani byli jeszcze w samochodach, większość martwiła się tylko o to, że zaraz zamknął drogę i będą musieli czekać. Znieczulica i zero szacunku do ludzkiego życia i zdrowia!

 2. Jak wygląda ten zjazd? Naprawdę jest aż tak źle oznakowany, żeby pojechać pod prąd? Ma ktoś namiary na to miejsce na mapie?

   • Obiektywnie rzecz biorąc [ oczywiście nie usprawiedliwiam sprawcy wypadku] interpretacja tego zjazdu może być myląca.

    • Co jest mylące? Wielka biała strzałka na niebieskim tle pokazująca: „Masz przejechać po tej stronie”? Nie ma żadnego innego znaku, który wprowadzałby szum informacyjny. Można nie znać drogi, to oczywiste, ale jedno zawsze jest pewne, że taki znak powie nam dokładnie gdzie mamy wjechać.

     • Nie chodzi tylko o ‚wielką białą strzałkę”, ale o cały układ zjazdu, który, na podstawie zrzutów z googla” , może wprowadzać wątpliwości.

    • Na zdjęciu (nieaktualnym) brakuje namalowanej jednej linii ciągłej oraz linii trójkątów (poziomych znaków „ustąp pierwszeństwa przejazdu) na wyjeździe z tej drogi, w którą ona wjechała. Może zinterpretowała te trójkąty jako strzałki „tu jedź”? Nie ma żadnego usprawiedliwienia dla takiego zachowania, będzie do końca życia żałować dnia, kiedy uznała, że „musi” mieć prawo jazdy…

     • „Może zinterpretowała te trójkąty jako strzałki „tu jedź”?”
      W której szkole nauki jazdy tak uczą interpretować przepisy? 😉

    • Jak dla mnie to brakuje tam zwykłego zakazu wjazdu

 3. Na autostradach i ekspresowkach powinny byc montowane zautomatyzowane karabiny maszynowe by system od razu odstrzelil idiote jadacego pod prad zanim ten kogos skrzywdzi.

 4. Na foto widać maszynę do malowania pasów a przed zjazdem jest wyznaczony pas do malowania ciąglej (chyba).
  Zdjęcie z dopy i nic nie wnosi.

  • Na satelitarnym z google maps są już wszystkie linie namalowane.

  • Z dopy to są takie bełkotliwe komentarze. Jak ci zdjęcie „nic nie wnosi”, to sobie sam dokładnie obejrzyj na GM, jak ten zjazd wygląda – nie potrzeba do tego szczególnie wyrafinowanych umiejętności (a na pewno mniejszych niż do prowadzenia pojazdów mechanicznych). Zobaczysz, że „niejasne” to może być tylko dla osobników z IQ poniżej przeciętnej. Które to osobniki zresztą wiecznie narzekają – wina drogowców, wina oznakowania, wina policji, szwagra, kosmitów, niemców itp. – tylko oczywiście nie nasza (kierujących).

   • Twoje IQ jest równe obwodowi twojego łba jeśli nie skumałeś o co mi chodziło. Powtórzę ZDJĘCIE NIEAKTUALNE I NIC NIE WNOSI DO SPRAWY a co i gdzie mogę zobaczyć to ja wiem i wiem na pewno że nie chciałbym zobaczyć twojej facyjaty. Nie mówiłem nic o niejasnościach dzbanie a tępa baba pójdzie do pudła bo tam jej miejsce bo na gary już za późno.

 5. Sktęciła w lewo mając znak po swojej prawej stronie i wjechała pod prąd wszystko dobrze widać na zdjęciach nie ma filozofować jeśli ktoś nie rozumie sytuacji na fotkach to znaczy że przepisy ruchu są mu całkiem obce… Ale dla Trolli nie jest to ważna grunt to coś napisać.

  • No nie ma co filozofować, faktycznie. No może nad jednym – widząc strzałkę którą ma objechać z prawej strony, objechała z lewej. A znak ustąp pierwszeństwa oraz wielki drogowskaz ustawione tyłem do oczu kierowcy tez nie dają zbyt wiele do myślenia… To co się zadziało jest zrozumiałe, niezrozumiałe jest jednak to, jak można było do tego dopuścić.

 6. Jeżdżę tą drogą bardzo często jest bardzo dobrze oznakowana, przecież stoi znak jak byk informujący z której strony należy go minąć, jak ktoś nie zna przepisów to nie powinien mieć nigdy prawa jazdy, jak można być takim idiotą, jeżdżą tacy pseudokierowcy nie mający pojęcia i takie są skutki

  • Nie ładnie jest nazywac kogoś idiotą w takich okolicznościach, mimo że faktycznie kierująca nie błysnęła. Tak jak pisałem wcześniej – raz że znak nie z tej strony, dwa – nie zdziwiły znaki ustawione po drodze tyłem, ani odwrotnie namalowana strzałka kierunkowa na jezdni przy zjeździe ze „ślimaka”. Już tam powinien być wsteczny i chwila refleksji i zastanowienia, że już o tym że znalazła się po lewej stronie dwupasmówki nie wspomnę. Każdy pewnie niejednokrotnie gdzieś się zagonił, ale wpakować się aż tak i nie widzieć tylu „wskazówek” ze coś jest źle? Wielka szkoda i tragedia. Ludzie, myślcie.

 7. Jest znak C-9 nakazujący jazdę z jego prawej strony, więc jak można wjechać pod prąd jeśli by się patrzyło na oznakowanie??? Nie zauważyć go to jedno, ale jechać dalej i nie widzieć innych znaków że stoją tyłem do kierunku jazdy to już w ogóle makabra jakaś. Szkoda człowieka, wiadomo, ale gdzie do k..y nędzy taki kierowca ma oczy??? A ci trzej pasażerowie tez jacyś oderwani od rzeczywistości? Nikt nie zauważył że coś tu nie gra?

 8. Fatalny błąd szkoda kobiety

 9. Fatalny błąd szkoda zycia dla niej i bliskich.

 10. Dać kobiecie samochód to jak małpie brzytwę. Większość naszych uroczych pań znacznie lepiej sprawdza się w pracach kuchennych niż na drodze. Nieustępowanie pierwszeństwa, jazda lewym pasem, jazda z prędkością rowerzysty, nie używanie kierunkowskazów, i jak tu jazda pod prąd. A najgorsze są matki-polki używające samochodu jedynie do jazdy z dziećmi do szkoły i na zakupy,

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas