690 680 960

Nie wiedział, jak się znalazł w Bytomiu. Wyciągnął 20 złotych mówiąc do policjantów, że „daje im na piwo”

Śląscy policjanci zatrzymali mieszkańca Puław, który próbował ich przekupić. Pijany 55-latek zaproponował mundurowym łapówkę, aby tylko nie trafić do izby wytrzeźwień. Mężczyzna odpowie przed sądem za przestępstwo korupcyjne, za co grozi mu kara do 2 lat więzienia.

W minioną sobotę policjanci zauważyli pijanego mężczyznę, który ledwo trzymał się na nogach. Nie było też z nim żadnej osoby, która mogłaby się nim zaopiekować.

55-letni mieszkaniec Puław nie bardzo wiedział, w jaki sposób znalazł się w bytomskiej dzielnicy Stroszek. Mundurowi nie mogli w takim stanie zostawić mężczyzny samego i dla jego bezpieczeństwa postanowili umieścić go w izbie wytrzeźwień.

W radiowozie, tuż przed izbą wytrzeźwień, 55-latek wyciągnął 20 złotych, mówiąc do policjantów, że „daje im na piwo” i żeby go puścili. Policjanci zabezpieczyli pieniądze, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że w swoim organizmie miał ponad 3 promile alkoholu.

Po wytrzeźwieniu śledczy przedstawili mu zarzut. Za przestępstwo korupcyjne grozi mu kara do 2 lat więzienia.

(fot. Policja)

16 komentarzy

 1. Widać nasze chłopaki mają więcej luzu.

 2. Pirat z bystrzycy

  Rodacy nigdy nie przestanal mnie zaskakiwac

 3. Spoko koleś.

 4. toż to szok, samego Szakala zatrzymali na gorącym uczynku

 5. Co za idioci z tych policmajstrów. Zamiast gościa wyśmiać i potraktować jako żart i zawieźć go na izbę, to jeszcze chłopu narobili kłopotów. Idiottaaaaaa

 6. Mogli sobie darować z zalanym/pijanym zabrać go do izby wytrzeźwień, ale wpadła rybka w sieć .. 🙂

 7. Myślał że peło i tfussk rządzi.

  • Gdyby myślał że peło i Tusk rządzi to dałby stowkę albo więcej bo było by go stać a teraz nie za bardzo

  • Ale strzeliłeś ”fo pa”, jakby to za Po nie się w Polsce nie działo nie budowało. Tysiące kilometrów drug, autostrad i ekspresówek. Ponadto wszystkie nowe przeprawy wodne, kolejowe, termo remonty placówek oświaty i budynków użyteczności publicznej. Do tego dochodzi ogólno krajowa budowa chodników dla pieszych w każdej wsi w Polsce. Albo budowa w całej Polsce dziesiątek tysięcy sklepów super markety, markety, dyskonty, sieciówki. Wcale a wcale nic nie zrobiono, Teraz to jest za rozmodlonej narodowo socjalistycznej partii, inflacja, wojna, uchodźcy, blokada KPO. Ciekawe jak długo partia będzie łamać prawa człowieka, może aż wywalą Polskę z UE ?

  • Przypominam Ci że tzw komuna zlikwidowała analfabetyzm w Polsce po 1945r.

 8. Tak to jest baaardzo naciągane przez policjantów. Mają z tego tytułu za ujawnienie przestępstwa po 2 dni wolnego i dodatek po 360 zł do pensji. Wiem miałem podobne problemy. Jak mi rył kieszenie przy przeszukaniu to wyjął 50 zł i głośno zadeklarował że taki fakt ma miejsce. A ja im na to poleciłem żeby za to w te noc pojechali sobie na lody to może ochłonął. Bo przegielii z tym przeszukaniem mnie bez konkretnego powodu.

 9. program Tok Szok

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas