690 680 960

Wszystko, co warto wiedzieć o wózkach Baby Design

Te niepowtarzalne wózki dziecięce, które można nabyć w wersji spacerowej lub w zestawie 2w1 charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Odporne na uszkodzenia materiały, kompaktowy kształt i zwinny układ jezdny to kilka cech, które prezentują markę Baby Design. Bez wątpienia ta rodzima marka kształtuje rozwój branży wózkowej na polskim rynku.

Wózki dziecięce Baby Design to modele, które powstają przy współpracy z Instytutem Matki i Dziecka. Producent w kolejnych modelach skupia się na coraz to nowszych rozwiązaniach technicznych. A wszystko po to, by rodzice mogli cieszyć się rodzicielstwem bez problemów technicznych w wózku.

Wózek dziecięcy na każdą pogodę

Wózki Baby Design są idealne bez względu na panującą aurę. Dzięki wbudowanym systemom wentylacyjnym świetnie sprawdzą się podczas upalnych dni. A tapicerka wykonana z materiałów, które nie pochłaniają wilgoci, ochroni dziecko podczas jesiennych i zimowych spacerów.

Premierowy model Baby Design Wave i jego popularność

Do rodziny wózków dziecięcych Baby Design dołączył niedawno model Wave. Ta nowoczesna spacerówka to udoskonalona wersja ubiegłorocznego modelu. Jej rama została osadzona na żelowych kołach podobnie jak w modelu Bueno 2w1. Precyzyjny układ jezdny, nawet wtedy, gdy wózek posiada koła pompowane lub z tworzywa sztucznego, świetnie radzi sobie w trudnym terenie. Na wąskich powierzchniach umożliwia łatwe manewrowanie. A to zaleta zwłaszcza dla tych rodziców, którzy lubią spędzać czas w galeriach handlowych, a w miejscu zamieszkania mają wąską klatkę schodową lub niewielki korytarz. Pełen przegląd wózków 

Niska waga – zaleta wózków Baby Design

Szukając idealnego wózka rodzice, oprócz układu jezdnego i kompaktowego kształtu, zwracają uwagę także na jego całkowitą wagę. Niska waga, co jest zaletą wózków osadzonych na ramie aluminiowej, w znacznym stopniu ułatwia przenoszenie oraz wspólne podróżowanie. Wózki z linii Baby Design mają zróżnicowaną wagę. Model Bueno w wersji spacerowej waży ok. 14 kg, a z gondolą ok. 13 kg. Dla porównania wózek Wave z tegorocznej kolekcji w wersji spacerowej waży tylko ok. 9 kg. Wózki można łatwo uszeregować wg wagi na stronie sklepu specjalistycznego https://boboking.pl/

Praktyczny system składania Baby Design

Kolejną cechą charakterystyczną tych polskich wózków dziecięcych jest system szybkiego składania. To niekwestionowana zaleta najnowszych modeli, czyli Wave, Beuno oraz Husky. Ten system jest obsługiwany przy użyciu jednej ręki, co pozwala rodzicowi jednocześnie sprawować opiekę nad dzieckiem. Po złożeniu wózki Baby Design mają kompaktowy kształt i z łatwością zmieszczą się np. w bagażniku samochodu osobowego.

Nowoczesna budka Baby Design i jej ukryte funkcje

Rodzice, którzy już cieszą się rodzicielstwem w towarzystwie nowoczesnych wózków Baby Design zwracają uwagę na wielofunkcyjną budkę. Oprócz tego, że jest ona większa w porównaniu do wózków o podobnym standardzie, to jeszcze pod zamkiem błyskawicznym kryje się dodatkowy – powiększający – klin. Jakby tego mało, producent postanowił zaskoczyć użytkowników ukrytą w niej moskitierą, która dzięki temu zawsze jest pod ręką. W najnowszych modelach budka nie pochłania wilgoci, ma właściwości wodoodporne, chroni pasażera przed szkodliwym promieniowaniem, a także posiada wbudowane okienko, które umożliwia kontrolowanie pasażera. Sama budka przykuwa wzrok swoją niepowtarzalnością i kształtem.

Bezpieczne spacery dla Twojego dziecka

Zalety wózków Baby Design nie kończą się na połączeniu funkcjonalności z ponadprzeciętnym wyglądem i elegancją. Te praktyczne wózki zapewniają dziecku bezpieczną podróż. W wersji z gondolą noworodek może drzemać w na płaskim materacu osłonięty wysokimi bortami i obszerną budką. W chłodniejsze dni dodatkowo można wykorzystać ocieplacz na nóżki. W spacerówkach Baby Design znajdują się pasy z naramiennikami oraz pałąk poprzeczny. A wszystko po to, by uchronić dziecko przed nieumyślnym wysunięciem się z siedziska spacerówki. Rozkładane do pozycji płaskiej oparcie to gwarancja bezpiecznego i zdrowego snu. Taka pozycja skutecznie odciąża delikatny kręgosłup dziecka. Więcej o wygodzie w wózkach dziecięcych przeczytamy na stronie: https://www.abcgps.pl/wozek-spacerowy

Kosz zakupowy w wózku Baby Design

W każdym wózku dziecięcym ważny jest także kosz zakupowy. Umieszczony w dolnej części ramy z łatwością pomieści dodatkowe akcesoria lub codzienne zakupy. Z pewnością skutecznie odciąży zmęczony kręgosłup rodziców.

Wózki dziecięce Baby Design to propozycja dla tych, którzy cenią nowoczesne wzornictwo, wysoką jakość wykonania i bezpieczeństwo dziecka. Nie bez powodu z roku na rok rośnie popularność tej polskiej marki. Rodzice cenią krajowe produkty i chętnie decydują się na ich zakup. Tym bardziej że te wyjątkowe wózki są dostępne w niezwykle budżetowych cenach.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy