Nie widziała nadjeżdżającego auta. Twierdziła, że nie wie skąd się wzięło (zdjęcia)

Dwie osoby trafiły do szpitala w wyniku zderzenia aut na al. Kraśnickiej. Przyczyną było wymuszenie pierwszeństwa przejazdu.

Do wypadku doszło w nocy z soboty na niedzielę na al. Kraśnickiej w Lublinie. O północy, na skrzyżowaniu z ul. Bohaterów Monte Cassino zderzyły się dwa samochody osobowe: mitsubishi i nissan. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca mitsubishi jechał ul. Bohaterów Monte Cassino od strony ul. Armii Krajowej. Wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na nissanie, którego kierowca poruszał się al. Kraśnicką w stronę Kraśnika. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

W wypadku poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala.

Jak wyjaśniała kierująca mitsubishi, nie widziała nadjeżdżającego nissana, nie wiedziała skąd auto wzięło się na skrzyżowaniu.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.


(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. „No skąd ono sie wzięło ,wczoraj tedy jechałam i nie bylo ,a dziś nagle jest „…Brawo Ty …lepiej bylo już nic nie mówić ,a tak odezwałaś się i wyszła cała twoja „inteligencja „

  2. Paniusiu auta zwykle biorą się z parkingów ,albo z garaży …po prostu z tamtąd wyjedzają i jeżdzą tak jak ty …tyle ze w twoim przypadku to powinni ci zabrać kwity na jazdę ,bo nie wiedząc ,a razczej nie widząc innych aut ,stanowisz śmiertelne zagrozenie dla siebi i innych

  3. Ale pieprzycie głupoty!! Ja mialem tosamo. Gość jechał szybko i bez świateł! Mineliśmy się o milimetry. Też by było na mnie bo on miał pierwszeństwo.

  4. Może kręcą kolejną część „Powrotu do p…”hmmmm?

  5. Aaron Fleischman

    Wina kierowcy nissana. Nie przewidział, że ktoś może go nie zauważyć i przesadnie zaufał swojemu pierwszeństwu, które – jak dobrze to wiemy z komentarzy pod potrąceniami pieszych na PDP – nikogo nie czyni nietykalnym, nieśmiertelnym, ani nikogo nie zwalnia od myślenia.

  6. Zgaduję blondynka.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Uroczyste poświęcenie wozu bojowego w Żabnie
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
W najbliższą sobotę w Muzeum Wsi Lubelskiej odbędzie się „Potańcówka”
Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy