Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Najpierw zaczepiał pasażerów autobusu, na koniec wybił przednią szybę w pojeździe

Lubelscy policjanci zatrzymali agresywnego pasażera autobusu. Mężczyzna najpierw zaczepiał inne osoby oraz kierowcę, a następnie wybił szybę i uciekł.

Do zdarzenia doszło w czwartek po południu na jednej z ulic Lublina. Policjanci otrzymali informację od świadków zdarzenia, że agresywny pasażer zaczepia inne osoby. Gdy kierowca zatrzymał się na przystanku, agresor wybił przednią szybę i uciekł. Straty oszacowano na ponad 2500 złotych.

Na miejsce skierowano najbliższe patrole. Funkcjonariusze z komisariatu I zaczęli przeczesywać okolicę. Dzięki temu policjanci szybko natrafili na sprawcę. Okazało się, że to 25-letni recydywista.

Mężczyzna w chwili zatrzymania był pijany. Od razu trafił do policyjnej celi. Dzisiaj na III komisariacie będzie przesłuchiwany i usłyszy zarzuty. Za zniszczenie mienia w recydywie może mu grozić do 7,5 roku więzienia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

19 komentarzy

 1. skażcie go na 7,5 roku uczciwego życia, a nie na darmowe wczasy…

 2. 1. Gdyby zrobił to samo, ale samochodem i na trzeźwo, dostałby 300PLN mandatu (za spowodowanie kolizji).
  2. Gdyby zrobił to samo, ale samochodem po pijaku, dostałby 1000PLN grzywny oraz zawiasy i zakaz kierowania za jazdę po pijaku.
  3. Za to zrobił „pieszo” i po pijaku, dostanie kilku/kilkunasto-miesięczną odsiadkę i grzywnę.

 3. „Gdy kierowca zatrzymał się na przystanku, wybił przednią szybę i uciekł.” – Dlaczego kierowca wybił szybę i uciekł? Przestraszył się agresora?

  • Studętkom jezdem to se wiem, że...

   Jak widać w MPK nie tylko jeżdżom jak chcom, ale też jak chcom to wybijaom szyby we własnych autobusach i co najgorsze, uciekajom (!)

  • może drzwi nie działały i musiał wybić szybę, by uciec… 🙂

 4. Franiu nie fantaziuj leki nie działają?

 5. Jakieś niedopatrzenie współpasażerów, że koleś nie spróbował tego mienia niszczyć główką.

 6. ktoś wie gdzie to było ? bo napisano tajemniczo, że na jednej z ulic Lublina …

 7. Widać. że facet szukał sposobu, aby z powrotem trafic do paki. Bedzie mial dach nad głową, zarcie, kumpli – w wiezieniu nie jest zle.

 8. Teraz pewnie „odrobi „straty których narobił w luksusowym Z .K ….a za pobyt śmicia i szybę zapłacimy wszyscy .nie ma to jak być golod..u.p.c.em .recydywistą w tym kraju …jedyne co ci grozi to wikt , opierunek i ciepła cela …a powinien być wigotny loch chleb i woda i tyranie od rana do wieczora żeby odrobić straty których się narobiło

 9. I w takim momnecie jestem za eutanazją …. ale nie lewactwo takich nie pozwala zabijać. Zabijać można tylko niewinne i bezbronne dzieci.

  • co innego eutanazja, co innego kara śmierci, tępa c1po

  • ty wielki katoliku byś zabijał innych, karą śmierci. Byś dawał przyzwolenie na pedofilię wśród księży aby byli bezkarni. Ale niema tak ! Won

  • Odp do Tw Justyna

   Gdzie psycholu masz zabijanie bezbronnych dzieci?
   Plemnik to jest dziecko?! Komórka jajowa to jest dziecko?! Coś co ma centymetr to jest dziecko?

 10. Najpierw zaszczepiał pasażerów autobusu, na koniec wybił przednią szybę w pojeździe

Z kraju