W trakcie awantury zadał bliskim ciosy nożem. Na trzy miesiące trafił do aresztu

W piątek Sąd w Radzyniu Podlaskim zastosował tymczasowy areszt wobec 55-latka z Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna podejrzany jest o znęcanie się nad rodziną i usiłowanie zabójstwa swojej byłej żony oraz syna. Z ustaleń śledczych wynika, że w trakcie awantury zadał im ciosy nożem.

W miniony wtorek policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o awanturze domowej, w trakcie której nietrzeźwy mężczyzna ranił nożem domowników. Groził im też pozbawieniem życia. Po całym zdarzeniu pokrzywdzeni uciekli z budynku informując stróżów prawa.

Na miejsce natychmiast skierowany został patrol policji. Funkcjonariusze zatrzymali 55-latka. Mężczyzna był pijany. Urządzenie wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w jego organizmie. Agresor trafił do policyjnego aresztu natomiast pokrzywdzeni trafili pod opiekę medyków.

Wczoraj 55-latek został przesłuchany w Prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut. Odpowiadał będzie za znęcanie się nad rodziną oraz usiłowania zabójstwa. Dziś sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

(fot. Policja Biała Podlaska)

6 komentarzy

  1. Kochający mąż i ojciec alkoholik . Toksyczny skład

  2. patologia do kamieniolomow i tyle

  3. Gdyby napastnik użył do ataku samochodu – nic by mu nie groziło, tzn. zawiasy by mu groziły. Na forum czytalibyśmy, że to przez nowe przepisy, ameby wlazły Panu Kierowcy pod koła. Szlochów nad losem pokrzywdzonego kierowcy nie byłoby końca.

  4. Względem kogoś kto zaatakował człowieka nożem, zastosowałbym standardowy sposób założenia kajdanek, tj. z tyłu. To nie stary dziadek czy kobieta w ciąży, żeby rozczulać się, że niewygodnie.

  5. Dostanie śmieszny wyrok i wróci do nich. Albo w końcu zabije żonę była albo syna podczas awantury.

  6. Dlaczego nie likwiduje się takich psycholi ? Pr’zeciez taki nigdy się nie zmieni ….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew