Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na obwodnicy Lublina seat uderzył w bariery energochłonne. Jeden pas zablokowany (zdjęcia)

W piątek po południu na obwodnicy Lublina pojazd osobowy wypadł z drogi i uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu pracują strażacy oraz policjanci.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 14.00 na obwodnicy Lublina w Snopkowie, pomiędzy węzłem Lublin Sławinek a węzłem Lublin Czechów. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący seatem mężczyzna poruszał się w kierunku Piask\Chełma. Przed zjazdem na ul. Bohaterów Września stracił panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg i uderzyło w bariery energochłonne. Mężczyzna nie potrzebował pomocy medycznej. Funkcjonariusze drogówki będą ustalać wkrótce szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Występują utrudnienia z przejazdem na jezdni w kierunku Piask\Chełma, dwa pasy ruchu są zablokowane. Przewidywany czas utrudnień z przejazdem wynosi około 2 godzin.

7 komentarzy

 1. Lodowisko na jezdni? To nie ma służb utrzymania ruchu? To ja się pytam po co są w takim razie. Pługi to wyjezdzają tylko jak śnieg pada, oj przepraszam jak przestanie padać?

  • Po co sypać? Na co? Jedziesz normalnie to nic się nie dzieje. Sól drogowa tylko niszczy samochody.

  • Trochę śniegu spadło i już kociokwiki w internetach
   Naucz się jeździć jeden z drugim baranie ,a nie tylko „dajta mie czarny asfalt ,bo do biedry ni moge dojechać”.
   Powinni nie sypać i nie odśnieżać przez cały sezon aż oddzielą się sami kierowcy od posiadaczy prawa jazdy

 2. Po co zimowe opony skoro się jeździ szybko i bezpiecznie…

 3. Szkoda, że alerty pogodowe nie dochodzą na telefony służb odpowiedzialnych za utrzymanie dróg. Ja dzięki temu od kilku dni wiem, że jest lodowisko na drogach, a oni nie wiedzą

  • Już niebawem będziesz wymagał komunikatu w telefonie, że posiłek musisz zjeść. Jak nie przyjdzie to umrzesz z głodu.

 4. Za tak rażące stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym, tj jazda na letnich oponach w taką pogodę drogą szybkiego ruchu, gość powinien stracić prawko na rok.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo