Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Czwórka nastolatków zdewastowała wyposażenie toalety w kinie (zdjęcia)

Policjanci z Wisznic ustalili sprawców dewastacji wyposażenia toalety w kinie. Okazali się nimi czterej nastolatkowie. Wkrótce ich zachowanie oceni sąd rodzinny.

Policjanci z wisznickiego komisariatu otrzymali zgłoszenie o zniszczeniu wyposażenia toalety zlokalizowanej na terenie miejscowego kina. Wandale urwali baterię łazienkową, a także zniszczyli czujnik temperatury. Wartość strat została oszacowana została na kwotę 1300 złotych.

– W połowie tygodnia policjanci wisznickiego komisariatu ustalili, że na terenie miejscowego kina doszło do uszkodzenia mienia. Sprawcy zniszczyli wyposażenie znajdującej się tam toalety. Urwali baterię umywalkową oraz zniszczyli czujnik temperatury, który został podpalony. Uzyskane informacje potwierdzili też pracowników obiektu, którzy wycenili wartość strat na kwotę 1300 złotych. Z przekazanych informacji wynikało, że do zdarzenia doszło w miniony weekend – informuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Kryminalni, którzy zajęli się sprawą jeszcze tego samego dnia ustalili personalia 4 osób podejrzewanych o udział w zdarzeniu. Okazało się, że za dewastacją stoi czworo nastolatków w wieku od 13 do 16 lat. Powodem tego zachowania miał być m.in. fakt, że jeden z nich zdenerwował się. Mundurowi ustalają wszystkie okoliczności sprawy, natomiast losem nastolatków zajmie się sąd rodzinny.

Czwórka nastolatków zdewastowała wyposażenie toalety w kinie (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

 

Czwórka nastolatków zdewastowała wyposażenie toalety w kinie (zdjęcia)

fot. Policja Biała Podlaska

19 komentarzy

  1. To jest nic wobec tego co małolaty wyprawiają w szkolnych toaletach. Nawet drzwi są wyrywane z futryn czy zawiasów ,wybijane szyby ,połamane deski sedesowe,wyrwane krany itp. Niestety,czują się bezkarni i nawet złapani za rękę nie ponoszą żadnych konsekwencji.

  2. Nafaszerować glutów laxygenem powiedzieć że to narkotyki i puścić na dyskotekę.

  3. Należy dotrzeć do tzw.: GURU tej młodej szajki. W takiej grupie na pewno jest główny prowodyr oraz jego sługus lub podnóżek, który nagania resztę bandy.

  4. W dawnych czasach sąd byłby niepotrzebny. Za takie coś, sami rodzice lekko by ich „zdewastowali”??

  5. jeszcze im zostanie z plusòw na 4 xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo