690 680 960

Na łuku jezdni ciężarówka wypadła z drogi. Pojazd leży w rowie, ładunek na polu (zdjęcia)

Kolejne w ostatnich dniach zdarzenie drogowe z udziałem samochodu ciężarowego w naszym regionie. Pojazd leży na boku poza jezdnią. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w środę po południu w miejscowości Chojeniec-Kolonia w gminie Siedliszcze w powiecie chełmskim. Na drodze wojewódzkiej nr 838 Dorohucza – Głębokie przewrócił się samochód ciężarowy. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nam przekazano, kierujący ciągnikiem siodłowym z naczepą załadowaną węglem na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zestaw wypadł z drogi po czym przewrócił się na bok zatrzymując na pobliskim polu.

Kierowca nie odniósł żadnych poważniejszych obrażeń ciała. Teraz policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Na łuku jezdni ciężarówka wypadła z drogi. Pojazd leży w rowie, ładunek na polu (zdjęcia)

Na łuku jezdni ciężarówka wypadła z drogi. Pojazd leży w rowie, ładunek na polu (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

18 komentarzy

 1. To kryzys węglowy na tym odcinku zażegnany …

 2. Na tej drodze to norma. Najwięcej idiotów jak zwykle w ciężarówkach. Nie raz widziałem jak jechali 100km/h albo i więcej… ręce opadają!

  • Idiota to jesteś Ty że piszesz takie komentarze !!!

   • To ty jesteś idiota bo klapiesz jadaczka, a nie masz nic mądrego do powiedzenia.. jeżdżę codziennie tamtędy dostawczakiem z kagancem do 105 km/h, i nie mogłem nieraz dogonić gościa który jechał patelnią. Wiec nie zabieraj głosu pajacu.

    • Pajacem jesteś Ty i nie wypowiadaj się jak nie byłeś ma miejscu zdarzenia i nie wiesz co było przyczyną!

    • Dzbanem to jesteś I to konkretnym. Do powiedzenia akurat mam dużo więcej niż Ty … jestem z najbliższego otoczenia…więc daruj sobie swoje chore wypociny jak nie wiesz co się stało!

 3. Za wolno jechał. Apel do Policji. Gnębić i karać za prędkość i jazdę na zderzaku szoferzynów z bożej łaski. Specjalnie dla nich kupiłem rejestrator i po prostu będę chamem ale trudno.

 4. ce te glupki robia ciezarowkamji

 5. Edek to teraz zmieni ksywę na kapusta współczuję sąsiadom. A co do artykułu to tak się kończy jazda na zamku w taką pogodę gdzie wiatr spycha osobówki no i on poczuł siłę natury to tylko moje spekulacje mogą być błędne a pewnie są błędne

  • Zeby pisać głupie komentarze i oczerniać kogoś trzeba mieć trochę oleju w głowie. Jak widać wam tego brak. Wypadek to nie jest żadna sensacja. Oczywiście jeśli ktoś rozumie znaczenia słowa wypadek. Piszecie głupoty nie będąc na miejscu wypadku i nie znając przyczyny tego zdarzenia. Mam nadzieję że zamknięcie temat i uszanujecie rodzinę i kierowcę. Pęknięta opona !!! Pomyślcie zanim oczernicie kogoś! Nie chciałbyś być jeden albo drugi w takiej sytuacji!pisać głupie komentarze każdy głupi potrafi ale znaleźć się w takiej sytuacji to już nie..

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.15%
 • GBP 5.0417zł -0.18%
 • EUR 4.3233zł -0.24%
 • CHF 4.5689zł 0.02%

Polub nas