690 680 960

Złodziejka wpadła na gorącym uczynku. Monitoring zarejestrował więcej zdarzeń z jej udziałem

33-letnia mieszkanka gminy Biała Podlaska odpowie przed sądem za szereg kradzieży. Kobieta wczoraj przed południem wpadła na gorącym uczynku w jednej z bialskich drogerii.

We wtorek policjanci z Białej Podlaskiej po zgłoszeniu od pracownika ochrony jednej z drogerii zatrzymali kobietę podejrzewaną o kradzież sklepową.

Z relacji zgłaszającego wynikało, że nie jest to pierwsza taka sytuacja, gdyż wcześniejsze zdarzenia z jej udziałem, do których doszło na terenie sklepu zarejestrował sklepowy monitoring. Dochodziło do nich od połowy stycznia bieżącego roku, a wartość strat oszacowana została na kwotę ponad 800 złotych.

Policjanci zatrzymali 33-letnią mieszkankę gminy Biała Podlaska. Jeszcze tego samego dnia kobieta usłyszała zarzut i przyznała się do winy. Na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od niej pieniądze w kwocie 2 tysięcy złotych.

Dodatkowo w miejscu jej zamieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli odzież, która jak wynika ze wstępnych ustaleń pochodzić może z kradzieży dokonanych na terenie miasta. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy. Zgodnie z obowiązującymi przepisami kradzież zagrożona jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej