Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na koncie WOŚP jest już ponad 58 mln złotych. W Lublinie czerwono od serduszek (zdjęcia)

W tegoroczny 31. Finał WOŚP zaangażowanych jest 120 tysięcy wolontariuszy w 1653 sztabach w Polsce i na świecie. W tym roku wydrukowano łącznie 37 324 800 serduszek. Od dzisiejszego poranka takie serduszka można otrzymać również w Lublinie.

108 komentarzy

 1. 102 666 248

 2. 104 895 364 🙂

 3. w końcu ktoś prawdę napisał ! Ale szczekacze i tak nie uwierzą! to tak jak ze słynnym przysłowiem ” plują ci w twarz a ty myślisz że deszcz pada” ;] hehe

 4. Jurij zebrał już 50 baniek, może do stu dociągnie przy dobrym wietrze. Czym przy tej imponującej kwocie są te zaledwie 165 MILIARDÓW na ochronę zdrowia w tym roku, od tego strasznego pisowskiego rządu. 🙂 Róbta co chceta i tak pajacowi w czerwonych portkach wygodne życie ufundujeta. 🙂

  • Nie od strasznego pisowskiego rządu, tylko z naszej kieszeni. K^%y z PiSu łaski nie robią.

  • @Gummi Fotzen
   Jakiego rządu??? To są pieniądze pracujących ludzi!!! Tych, którymi PiS gardzi. Sam muszę „oddawać” na służbę zdrowia 6 700zł rocznie.

   • I jesteś tak samo obsługiwany przez NFZ jak żul z pod sklepu a taki poseł czy senator z naszych pieniędzy bo przecież nie ze swoich zarobionych ciężką praca jedzie do kliniki rządowej bez czekania i zapisywania się – o takie polskie walczyliśmy, brawo PiS.

  • Od rządu? Chyba z naszych podatków pisowski pajacu

   • i to chyba nie całość kasy zebranej ze składki zdrowotnej.

    Taki niuans: kontrakty z NFZ są podpisywane na początku roku, przy dużej inflacji rosną także płace – i także składki zdrowotne.
    A kontrakty z NFZ pozostają dalej takie same…

 5. Pis sypnął groszem bo hejterów więcej wyległo na forum 🙂

  • nic nie musi sypać! to jakieś wasze chore urojenia pełowsko – lewackie że na jakimś portalu lubelskiem ruskie i pisowskie trole piszą komentarze za kasę ?! co za bzdura! ludzie piszą jak jest i to za dramo ! co raz więcej ludzi otwiera umysł a nie ślepo wierzy w sieczkę propagandową przekazywaną przez tv , media itp portale!

 6. Nie wrzucam nic do puszek, robię przelew na konto WOŚP:) i tak już chyba od x lat 🙂

  • Gondol Jerzy z Nadwisły

   To tak jak ja, też od wielu lat przelewem, a od trzech lat los tak zrządził, że stać mnie na przelew w „zielonych”.

   • KondomJerzy ja też mogę robić przelewy w „zielonych”,€,£,CHF,tylko nie uważam,źe cały internet musi to od razu wiedzieć. I nie wiem czy przede wszystkim chce to wiedzieć.

 7. 109 133 871 🙂
  Ujadajcie głąby dalej a licznik będzie wzrastał 🙂

 8. Bolo 82 a gdzie te waszeseicento dla tego biedaka z wypadku z Premier Szydło? Owsiak was bardziej oskubuje niż ten cwaniak, który wydarł od was kasę i zwiał. Aha a chłopak należy do Po. Czyli oszuści jak PO. Owsiak w Lublinie w 2020 roku na początku pandemii zakazał wypożyczania respiratorów a ludzie umierali. On zaś politykował. Dlatego ani grosza temu oszustowi.

 9. Z tą grochówką podjechalibyście na ul. Grygową my taż pojedlibyśmy ciepły posiłek.

 10. 111 258 196 🙂

Z kraju