Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motor niemal gotowy do walki o awans. Ciekawy sparing na Arenie Lublin

Wynikiem 0:1 zakończył się piątkowy sparing Motoru Lublin z Radomiakiem Radom. Żółto-biało-niebiescy na tle jednego z faworytów do awansu do Nice 1 ligi zaprezentowali się z dobrej strony i potwierdzili, że są gotowi do walki o wysokie cele.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW W NASZYM PARTNERSKIM SERWISIE SPORTOWYM – KLIKNIJ W GRAFIKĘ PONIŻEJ

13 komentarzy

 1. Czyli Radom wygrał? No gratuluję.

 2. Motor Lublin to duma i każdy to w środowisku kibiców to wie chciałbym żeby ktoś pomógł klubowi i do ekstraklasy .i nie śmiejecie się z tego to nasza historia lublina.Slask Motor.bylem na meczu Slask Wisla na jesieni kuupowalem bilet na sektor rodzinny i przy kasie kibice Slaska bardzo miło rozmawialiśmy oni nas szanuja miło było mi w takiej sytuacji jak powiedziałem ze jestem z Lublina piękne przeżycie .

  • Współczuję Buhehe

  • motor to syf

  • Piękna wypowiedź,doskonale obrazująca poziom jaki prezentują kibice tego klubiku.

   • Hehe 🙂
    Duma i historia Lublina… klub utworzony przez komunistów przy FSC.
    Duma i historia Lublina to Lublinianka (dawna Unia Lublin). To jest duma i historia Lublina. Szkoda, że pochodzący ze Świdnika prezydent naszego miasta po prostu tego nie rozumie, podlizując się „Groszkowi” i innym „kibicom” Motoru. Zamiast zrobić coś dla sportu w tym mieście kupuje sobie głosy żółto-niebieskich niedojd i ich znanych z kultury i poszanowania prawa kibiców.

    Tak co do „szykowania się do awansu” to zdaje się Spartakus w 2011 zapowiadał już, że w końcu opuści 3 ligą, co więcej, odgrażali się, że na otwarcie Areny (2014 rok) mają ambicje być w ekstraklasie, a najbiedniej w I lidze. I tak „awansują” już od 7 lat.

    • Deklu, połowa polskich klubów była zakładana w czasach komunizmu przez „komunistów”, bo przecież dla ciebie deklu każdy kto żył za komuny jest „komunistą” i wszystko co powstało w PRL jest „komunistyczne”. Śmiech na sali.
     W Lublinie jest tylko Motor, a nie jakaś wiejska lublinianka, która nikogo nie interesuje.
     Piłka nożna jest dla kibiców, a lublinianka kibiców nie ma, więc po co inwestować w coś co nie budzi zainteresowania? deklu.
     Groszek już dawno nie rządzi na Motorze, ale co ty możesz wiedzieć cwaniaku zza monitora.

  • „i nie śmiejecie się z tego”, „kibice Slaska bardzo miło rozmawialiśmy oni nas szanuja” – gościu, to jest duma ? jadąc na mecz do Jaśkowic (nie ujmując im) czujesz dumę ? wymień jakikolwiek sukces motoru przez ostatnie 10 lat ? Nawet przegrywając są gotowi do sezonu. Bądź dumny dalej

 3. Panowie..i panie, ktoś kto jest naprawdę z Lublina wie i docenia coś takiego jak Motor. Barwy zobowiązują. Mam 48 lat i pamietam że zawsze byli kibole i kibice. Jedno drugiemu nie zaprzecza i nie przeszkadza. Kibicowanie polega na wpajaniu naszym pociechom lokalnego patriotyzmu. A oni sami wybiorą co wolą. Czy zadymę czy doping na poziomie. Pozdrawaiam Kylandora z Tatar (Oryginał ) Chelm

  • Szanowny Panie.
   Jak kogoś (lub jego rodziców) władza ludowa granatem od pługa oderwała, osiedlając w Lublinie po wojnie, to tak naprawdę on jest jeszcze nadal ze wsi a nie z Lublina.
   Jest takie powiedzenie, które trafnie to oddaje:
   Człowiek ze wsi wyjedzie, wieś z człowieka nigdy.

   • I to powiedzenie idealnie pasuje do ciebie wiejski deklu ze świdnika.

   • Sznowny Kubo…słownictwo jakiego użyłeś w stosunku do mojej osoby świadczy tylko i wylacznie o Tobie…moze i tak, pochodzę zw wsi. Ale pokaz mi kogoś w Lublinie kto nie ma chlopa w familji. Tym samym pozdrawiam i mam prośbę abyś wiecej nie wypowiadał się na temat innych, o ktorych nie masz zielonego pojecia. ps Za komuny twoi rodzice zapewne byli bezrobotni skoro wspomniałeś prl.

    • Tatuś współtworzył pierwszą „Solidarność”, więc trochę mu się z pracą po 1981 pokomplikowało (to tak, żeby twoją ciekawość zaspokoić). Nie każdy miał posadkę w PAN zapewnianą przez tatusia z PZPR (jak pewien miłośnik kotów z Żoliborza), niektórzy z wyższym wykształceniem kominy potem malowali.
     Tak więc wbrew temu co sądzisz – można było być w PRL bezrobotnym 🙂

     A co do „braku chłopa w rodzinie” – ja nie mam. Serio.

Z kraju