Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu (zdjęcia)

Znane są okoliczności wczorajszego, tragicznego wypadku w Dąbrowie Wronowskiej. Śmierć na miejscu poniósł tam 25-letni motocyklista. Policjanci ustalili, że ofiara to mieszkaniec gminy Chodel.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 13.30 w miejscowości Dąbrowa Wronowska w powiecie opolskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce wstępnie ustalili, że kierujący motocyklem marki KTM na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i uderzył w drzewo. Niestety w wyniku zdarzenia, 25-latek z gminy Chodel doznał poważnych obrażeń ciała i zmarł na miejscu wypadku – relacjonuje aspirant Katarzyna Bigos z opolskiej Policji.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

– Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny wypadku. Apelujemy również o rozwagę na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego! – apeluje aspirant Katarzyna Bigos.

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. KM PSP Opole Lubelskie

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. KM PSP Opole Lubelskie

Motocyklista wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Zginął na miejscu (zdjęcia)

fot. Policja Opole Lubelskie

PRZECZYTAJ

Nie żyje kolejny motocyklista. Życia młodego mężczyzny nie udało się uratować (zdjęcia)

15 komentarzy

 1. Oni tam nie jeżdżą bmw

 2. Czy mi go żal? Ani trochę.

  • … podły koment, karma wróci

  • lubelak obyś konał w męczarniach

  • Żal to mi twojej matki, że wychowała takiego debila.

  • Ponieważ wypadł z drogi i zmarł? Ty nieudaczniku życiowy, tacy jak ty tylko plują na resztę. Nic w życiu nie masz i nic nie osiągniesz, niedojdo.

   • Ale jaja ale jaja

    No jechał pewnie 40hm/h i wypadł z drogi brawo ty

   • Odi Profanum Vulgus

    Jak pieszy idzie po przejściu i zostaje śmiertelnie potrącony, to w komentarzach można przeczytać, że był samobójcą.

    Dlaczego samobójcą nie jest nazywany motocyklista, który najpierw przekracza dopuszczalną prędkość, a potem wypada z drogi albo zderza się z samochodem i ginie?

    Gdzie apele o zdrowy rozsądek? Gdzie uwagi o tym, że w zderzeniu się z nawet najmniejszym samochodem, drzewem albo barierą, motocyklista nie ma żadnych szans? Gdzie pytania o instynkt samozachowaczy, które zawsze padają, gdy na przejściu ginie pieszy?

  • Dokładnie. Dobrze, że tylko siebie i nie spowodował żadnego wypadku.

 3. Kurcze droga mu sie wygła. Nie miałeś ty szczęścia młody, szybki….

 4. Lubelak jesteś mocny jak piszesz a w grocie rzeczy jesteś zwykłą c…….ą !!!!!!

 5. Nie znacie tej drogi, mało prawdopodobne by jechał tam szybko. Jesteście obrzydliwi i współczuję waszym bliskim, że mają w rodzinach takie osoby jak wy… młody chłopak nie miał szczęścia, stracił życie, zostali rodzice, brat… trochę współczucia. Oby wam nigdy się taka tragedia nie przytrafiła…

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport